Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reevolved Pro wgranie image
#11
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
@mariuszt masz MECOOL KM8?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#13
powstrzymam się jeszcze i poczekam na więcej opinii ale to chyba będzie to
Odpowiedz
#14
Myślę,że trzeba zmienić boxa....zależy mi na wsparciu przez producenta,zastanawiam się nad xioami mi box 3 lub teraz będzie wer. 4 albo mecool km8,jak sądzicie,co wybrać?


Pozdrawiam

Chciałem jeszcze dodać,że box Reevolved Pro ma na spodzie specyfikację i tam jest model Int Box i8 pro,może można dopasować firmware od innego boxa?

Pozdrawiam
Odpowiedz
#15
Znalazłem trochę czasu i wygrałem image przeportowane z nexusa,wszystko działa włącznie z Kodi 18 ?ale sam trochę namieszalem...
Bawiłem się pluginem kodi do retro gier i program przywiesil się,więc pstrykalem na klawiaturze i wypstrykalem....od tego momentu wycisza się dźwięk w boxie,zglasniam i za chwilę wyłącza się i tak za każdym razem co włączę dźwięk to po pewnym czasie wyłącza się,dotyczy to wszystkich aplikacji.
Wie ktoś jak naprawić to?co to za funkcja?


Pozdrawiam
Odpowiedz
#16
Witam,
Tez posiadam ten tv box Reevolved Pro i nie mam pojecia jak uaktualnic do niego androida
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
(07-09-2018, 01:39 AM)Slawomir66 napisał(a): Witam,
Tez posiadam ten tv box Reevolved Pro i nie mam pojecia jak uaktualnic do niego androida

Hej,

Jutro jak wrócę do domu,to napiszę,bo dokładnie nie pamiętam i nie chcę wprowadzić w błąd. Ogólnie box działa świetnie nawet Youtube w 4k działa Kodi 18 działa bez zarzutów,potrzebowałem tej wersji aby oglądać HBO GO Smile

Pozdrawiam
Odpowiedz
#18
(08-09-2018, 08:22 AM)jacis napisał(a):
(07-09-2018, 01:39 AM)Slawomir66 napisał(a): Witam,
Tez posiadam ten tv box Reevolved Pro i nie mam pojecia jak uaktualnic do niego androida

Hej,

Jutro jak wrócę do domu,to napiszę,bo dokładnie nie pamiętam i nie chcę wprowadzić w błąd. Ogólnie box działa świetnie nawet Youtube w 4k działa Kodi 18 działa bez zarzutów,potrzebowałem tej wersji aby oglądać HBO GO Smile

Pozdrawiam
Odpowiedz
#19
Hey jacis chetnie sprawdze te firmware od innego boxa tylko daj namiary gdzie pobrac ? Pozdrawiam:-))
Odpowiedz
#20
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości