Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Incursion biblioteka trochę pomocy
#1
Cześć
Jak zauważyłem covenant już nam zdechł i wszyscy polecają wtyczkę Incursion. Niemniej jednak podczas pracy z Covenantem sporo dodawałem filmów do biblioteki a dzisiaj chciałbym nadal korzystać z tych samych tytułów - od czasu do czasu oglądać ale żeby już wyszukiwało poprzez Incursion Czy macie jakiś pomysł jakby to najprościej zrobić? jakiś przepis na kisiel byście podali.....
Z góry dziękuję

Wysłane z mojego SGP621 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Incursion też jest w fazie umierania więc polecam fanfilm który jest aktualizowany. Jeśli chodzi o bibliotekę to zapewne trzeba będzie robić od nowa ponieważ importowane pozycje są od wtyczki covenant.

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#3
Jeszcze Placenta jest spoko
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Ktoś używa jeszcze jakieś inne wtyki do filmów i seriali?

Pozdro
5!
Odpowiedz
#4
OK, nie mam problemu z wtyczkami jak wyżej. Niemniej jednak nadal potrzebuje trochę wiedzy
- biblioteka zaspana jest tytułami dodawanymi z poziomu Covenant
- a chce aby o kliknięciu źródła zaczytywały się z wtyczki jak wyżej (może być FanFilm albo Placneta)
- sami wiecie że wtyczki umierają a preferencje smakowe nie - także zakładanie od nowa wszystkich tytułów i przyklepywanie po sztuce do biblioteki to żenua
- nadal szukam łatwiejszej drogi - jak przesiadam sie na nową wtyczke to chcę aby biblioteka z tej nowej wtyczki korzystala
Da się ?
Odpowiedz
#5
Odpowiedzią na te pytania jest konto na stronie trakt.tv 

Ja nie wiem jak można z tego nie korzystać
Odpowiedz
#6
Hmmmm to nadal nie to.....
Trakt oczywiście że mam


Wysłane z mojego SGP621 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości