Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
m-TVGuide problem z EPG
#61
we wtyczce mam aktualizacje wyłączoną od czasu, jak zaczęły się problemy.

wydaje mi się, że już pobierałem wersję, która wrzuciłeś.... zaraz sprawdzę jeszcze raz.

Jednak pobieralem i nie dziala.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#62
Wyczyściłeś bazę danych oraz usunąłeś wszystkie skórki oraz jaki adres dla EPG używasz. Jaką wersję KODI posiadasz?
Odpowiedz
#63
Skoro już sie zabrałeś za nią to pozbaw ją aktualizacji zostaw linki tylko conf na ftp w strings.py też jest RSS_FILE które możesz podmienić na własny text a w nim info co robić czy co tam chcesz i tak dalej doszedłeś do tego to reszte też zrobisz możesz również wszystko co ma By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. i By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. pozamieniac na inne są tam jeszcze 3 adresy które też możesz połaczyc z własnym ftp gdyby zechcieli wyłączyć lub zamienic mało wazne ale pozwalające na nagrywanie tv w setting.xm możesz wbiź 3 adresy do epg każdy tylko kliknie w niego póżniej ok i już jest nie muszą nawet szukać epg

pozdro i dzięki
Odpowiedz
#64
tak, wszystko zrobiłem wg opisu.   By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. 
Odpowiedz
#65
A powiedz jeszcze o jakie kanały mowa o polskie czy zagraniczne?
Odpowiedz
#66
Korzystam z goldvod.
Odpowiedz
REKLAMA:



#67
No to tu jest pies pogrzebany raczej, goldvod ostatnio ma problemy i ludzie się ostatnio na to skarżą. Wejdź na ich stronę i przeczytaj ich czerwony NEWS możliwe że jest tego przyczyna.
Odpowiedz
#68
Panowie - nie cytujcie się nawzajem bo temat jest kompletnie nieczytelny. Poprawiam.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#69
Dobrze by było, żeby ktoś korzystający z gold się wypowiedział, bo nie wydaję mi się, żeby to był ten problem.
 z innych wtyczek działa bez problemu.
Odpowiedz
#70
No to czekamy...

Z ciekawości spróbuj aktywować INNE serwisy z listy np. Weeb.tv i zobacz czy lista powróci?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości