Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Launcher Manager-wyłącz domyślny launchera na tv boxie
Dzięki, pobrałem bezpośrednio przez przeglądrkę Brave i zainstalowałem. Wsio śmiga.
Odpowiedz
REKLAMA:



(29-11-2023, 10:48 AM)bigdamian napisał(a): Zainstaluj ze sklepu play downloader, za jego pomocą pobierzesz i zainstalujesz lm manager.
Z ciekawości zainstalowałem downloader a, po wpisaniu linku mam komunikat że plik zawiera wirusa i nie można go pobrać. Albo downloader nie ten, albo ja coś kaszanię. Dajcie link do dobrego downloader albo chociaż ikonę jego ikonę.
Odpowiedz
Z jakiej aplikacji pochodzi widget kalendarza ze screena?
Odpowiedz
@WIRUS Chronus
Odpowiedz
Witam, wszystko działa, ale mam problem z widgetami. Muszę wpisać komendę w adb shell. Niestety, ale po wpisaniu komendy mam error Unsupported operation: grandbind. Nie wiem może złe ip/port podaje. Wpisywałem komendę z IP dekodera oraz 127.0.0.1 port 5555 Canal + box

Wie ktoś może jak rozwiązać ten problem?


/// Nie aktualne, około godzinne wpisywałem komendę i w końcu zaskoczyła
Odpowiedz
Witam wszystkich posiadam box TV od T-Mobile HY4402 , czy zmiana lanchera zadziała na nim ktoś już próbował
Odpowiedz
REKLAMA:



@Przemek Piaski powinno zadziałać bez launcher managera.
Odpowiedz
witam,

postanowiłem zacząć korzystać z Wolf Launchera i wszystko się udało mój Canal+ Box się odmienił na lepsze. mam tylko problem z aplikacją do Canal+, ponieważ jak próbuję otworzyć to wyskakuje że są problemy techniczne. Zainstalowana jest z pendriva bo jak wchodzę do sklepu google to mam tylko aplikację Canal+Box. Może jest jakaś wersja która działa prawidłowo lub muszę wykasować aplikację Canal+Box bo mam wrażenie że one jakoś sobie przeszkadzają ?
Odpowiedz
@beny beny By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
(04-03-2024, 02:48 PM)beny beny napisał(a): witam,

postanowiłem zacząć korzystać z Wolf Launchera i wszystko się udało mój Canal+ Box się odmienił na lepsze. mam tylko problem z aplikacją do Canal+, ponieważ jak próbuję otworzyć to wyskakuje że są problemy techniczne. Zainstalowana jest z pendriva bo jak wchodzę do sklepu google to mam tylko aplikację Canal+Box. Może jest jakaś wersja która działa prawidłowo lub muszę wykasować aplikację Canal+Box bo mam wrażenie że one jakoś sobie przeszkadzają ?
problem rozwiązany
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości