Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Play NOW BOX v3
#21
(17-11-2023, 01:08 AM)adam20402040 napisał(a): Jak zrobić hard reset tego boxa ?

Bo mam problem konfiguracyjny.

Nie mogę wpisać hasła sieci WiFi
Bo nie wyświetla się na ekranie dekodera klawiatura do wpisania tego hasła.

Co zrobić?
zaktualizuj sobie aplikacje klawiatury gboard klawiatura google i bedziesz mogl sobie pisac wpisac cale haslo
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
Wciskając z boku nie da się go zrestartować.

A jak zaktualizować klawiaturę google jak mam dekoder w trybie instalacji play .

I nic nie mogę zrobić

Jak to zrobić masz jakiegoś linka ?
Odpowiedz
#23
Hej



Czy znalazł ktoś sposób na nagrywanie w aplikacji HDTV w tym dekoderze czyli Play Now Box 3 SDMC DV8945-T2-C (Android 10)? U mnie HDTV nie wykrywa ani karty micro SD ani pendrive USB. Co ciekawe w poprzedniej wersji tego boxa czyli Play Now Box 2 SDMC DV8545-T2/C (Android 9) nie ma tego problemu, można bez problemu nagrywać i pauzować oglądany kanał telewizji naziemnej.



Pozdrawiam
GrzesiekM
Odpowiedz
#24
To ja mam zasadnicze pytanie:
Czy warto wymienić Play TV Box 2 na Play TV Box 3 ? Co mogę zyskać ? Jakie macie zdanie. W przypadku nowego modelu nie doszukałem się informacji o znaczącym skoku w dobrymi kierunki jesli chodzi o DVB-T2 oraz ogólne użytkowanie ?
Odpowiedz
#25
(28-02-2024, 02:41 PM)sztasiek napisał(a): To ja mam zasadnicze pytanie:
Czy warto wymienić Play TV Box 2 na Play TV Box 3 ? Co mogę zyskać ? Jakie macie zdanie. W przypadku nowego modelu nie doszukałem się informacji o znaczącym skoku w dobrymi kierunki jesli chodzi o DVB-T2 oraz ogólne użytkowanie ?


Według mnie nie warto. Ja nie widzę różnicy w szybkości i funkcjonalności. Co ważne jeśli używasz nagrywania DVBT to stracisz tę możliwość w Play TV Box 3.
Odpowiedz
#26
Witam,
chciałbym do Play Box-a v.3 podłączyć klawiaturę z TouchPadem - jaki model polecacie?
Wstępnie rozważam 2 opcje:
1. MINI I8 2.4G TV BOX
połączenie wi-fi 2,4 GHz więc najprościej - wpinam do wejścia USB odbiornik (ten mały "pizdryk") i ma działać; ponoć urządzenie sprawdzone ze Smart TV - działa, opinie dobre, cena niewielka.
[Obrazek: UQ29GmYl.jpeg]
2. BT-108
połączenie tylko po Bluetooth-u (!) więc nie wiem czy z naszym Box-em da się to cudo bezproblemowo połączyć? Cena troszkę wyższa, ale też za przysłowiowe grosze.
[Obrazek: 5jnwNsml.jpeg]
Napiszcie proszę co o tym sądzicie, czy stosujecie którąś z powyższych klawiaturek, czy działają przyzwoicie, ew. co innego macie u siebie i co polecacie?
Z góry wielkie dzięki za podpowiedzi.

- Klawiatura kupiona - MINI I8 2.4G TV BOX
podłączenie bezproblemowe, wygodna, bardzo przydatna tam gdzie trzeba nawigować myszką lub coś wpisywać (przeglądanie stron www, YT, wyszukiwanie tytułów itp.), wszystko działa jak należy.
Gdyby nie 2 małe problemy to nie używałbym wcale pilota Smile
Pierwszy problemik: po długim wyłączeniu nie mogę klawiaturą "wybudzić" (włączyć) box-a - muszę go włączyć pilotem lub przyciskiem na obudowie.
Drugi problemik to brak sterowania telewizorem (czasami trzeba przecież zmienić siłę głosu).
Poza tym z klawiaturki jestem bardzo zadowolony więc polecam - spora wygoda za nieduże pieniądze.
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości