Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Box lub stick nie za miliony
#11
(19-10-2022, 06:00 PM)woland357 napisał(a): Boxa z playa nie kupię taniej jak za 200 zl
czasem kupisz, zalezy kto i za ile wystawi, ostatnio widzialem box3 za 109pln ale nie zdazylem kupic
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Nie wiem czy mi się będzie chciało tak to śledzić. Ktoś wystawił używanego firesticka 4k za 150 zł. Warto?
Odpowiedz
#13
@woland357 dość styrany, ze starym pilotem. Ja bym poczekał na powrót promocji lub kupił wersję 4K Max, widzę że za 220 zł jest.
Odpowiedz
#14
Ja mam stary tv panasonic - kupiłem kiedyś pod 'czerń' czarnego Smile i swoje oprogramowanie ma tak lipne ze aż ciężko wymówić jak Smile
Dokupiłem firestick amazona i demon Smile ale prędkość idzie ze sticka (albo zle mysle), a co do pilota to on sam sobie programuje pilota swojego do Twojego tv. W sumie to on nad nim rządzi Wink
Ja szukałem czegoś pod wszystko , pisałem posty Smile a odpowiedzi jak z oprogramowania Panasonica...
Mam na nim i amazona i hbo  i netflix  i nawet chyba by działało iptv jakieś ale nie oglądam tv - polecam Wink
Odpowiedz
#15
Odpowiedz
#16
4k to muł, a co dopiero FHD, już lepiej amazon fire stick
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
(22-10-2022, 09:59 AM)mjw napisał(a): 4k to muł, a co dopiero FHD, już lepiej amazon fire stick
Toc przecież tu cały czas jest mowa o Amazon fire stick. Tylko o różnych wersjach fhd,4k i 4kmax
Ja chyba zaryzykuję z tym boxem h96. Z linka co podawałem. Czytałem opinie to ludzie sobie chwalą
Odpowiedz
#18
Tam jest procesor rk. Może sobie chwalą, do czasu aż po prostu nie przestanie działać. Wtedy już go nie postawisz (a usmaży się na pewno). Poszukaj czegoś na amlogic s905x3/x4 jeśli nie chcesz tego co tu polecają.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#19
Ok dzięki za podpowiedź.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
A coś takiego warto za tą cenę?
Odpowiedz
#20
(22-10-2022, 03:32 PM)woland357 napisał(a): A coś takiego warto za tą cenę?

Jeżeli zawierzyć opisowi, plus cena do negocjacji w domyśle ~150 złotych, to jak najbardziej na dzisiejsze realia...do przemyślenia po stronie potencjalnego nabywcy, urządzenie bardzo dobre.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości