Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Box lub stick nie za miliony
#21
Osobiście polecam CANAL+ BOX sporo tego konfigurowałem dla znajomych i śmiga elegancko.
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
Canal + spoko ale ten post nazwany zostal "nie za miliony" a w tej chwili nowy Canal + box kosztuje miliony a uzywka niewiele mniej Big Grin Zupelnie nieoplacalny zakup.
P.S jak ktos jest klientem UPC to moze za 240zl kupic STRONG LEAP- S1. A nawet wziac na 36 rat 0% po 6,67zl miesiecznie. Wobec obecnej drozyzny to nie wyglada tak zle
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#23
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Ten sprzęt jest na tym procesorze armlogic s905
Na ale to już chyba lepsze parametry mam ten stick 4k max. Cena ta sama tylko tu używany stick a box byłby nowy więc sam nie wiem
Odpowiedz
#24
(23-10-2022, 10:22 PM)woland357 napisał(a): Ten sprzęt jest

Jest chińskim badziewiem bez certyfikacji, odpuść sobie!

Tylko Fire 4K Max!
Odpowiedz
#25
Kurczę już nie ma tej oferty na tego sticka.
A z czym się wiąże brak tej certyfikacji? Czegoś nie będę mógł oglądać? Mi tylko będzie służyć do ott navigator mod wersji premium ( lista od teele) i fan film. Ewentualnie YouTube. Żadnych netflixow i tych innych płatnych serwisów nie będzie
Odpowiedz
#26
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
Powiedzmy że mi się z tym nie spieszy.bo dopiero pod koniec roku kończy mi się umowa z kablówką. Fakt jest literka w. To mi zostaje czekać na jakąś aukcje żeby wyrwać tego firesticka w dobrej cenie. A możecie mi jednak odpowiedzieć na moje pytanie dotyczące tych certyfikatów? Bo w necie to tak na szybko to znalazłem żebym nie mógł netflixa oglądać przez oryginalną aplikacje
Odpowiedz
#28
@woland357 Nie będziesz miał np. 1080/4K w Netflixie tylko 720p albo i mniej (480p).

Jeśli Ci się nie śpieszy to tak jak na samym początku pisałem, weź Fire Stick 4K Max. Raczej jakaś promka powinna znów się pojawić, może na Black Friday, a może wcześniej.
Odpowiedz
#29
Black friday już za miesiąc także na spokojnie mogę poczekać. Tylko pytanie czy na polskim Amazonie będzie ta sama cena co na .de albo UK?bo nie wiem gdzie patrzeć.juz z tymi chińskimi boxami typu x96 se sam na spokój. Biorę pod uwagę firesticka, ewentualnie Chromecasta od Google choć to chyba droższa opcja więc raczej odpada bo ma być nie za miliony. Dodam jeszcze że zwykły Xiaomi mi stick działał mi bez problemu więc też nie wiem czy nie wezmę pod uwagę. Na olxie tych ofert z Xiaomi jest zdecydowanie najwięcej
Odpowiedz
#30
Obserwuj portal pepper.pl, jeśli będzie promocja na Fire Sticka to będzie tam informacja.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości