Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Play Now TV BOX v4
#11
Jak ktoś trafi wersje 4B która produkuje Kaon niech da znać czy soft pisze sdmc (apki sdmc na pokładzie) czy kaon, bo są 2 wersje produkowane: jedna przez korańskiego kaona (4B), a druga przez chiński sdmc (4A).
Dvb-t w kstb7077 od tmobila produkcji kaona działało wzorcowo.

Kaon na allegro:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Odpowiedz
#13
Czy ktoś coś więcej robił z tym boxem ? Jak się sprawuje ? Lepszy będzie ten czy T-Mobile/Telekom TV ONE ?

Wysłane z mojego RMX3741 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#14
Mam go już drugi tydzień i jest dobrze. Testowałem wcześniejszego boxa z Playa oraz z Canal+. Jest od nich wyraźnie szybszy. Przełączanie między apkami jest natychmiastowe. Miałem też Nvidie Shield i przyznam że tym nowym prockom już nie wiele brakuje żeby powoli doganiać wyższą półkę. Pisze tutaj oczywiście o responsywności urządzenia, jak reaguje na pilota. W grach czy programach to oczywiście nie ta półka.
Zainstalowane mam:
Kodi, Netflix, Prime, HBO, Disney+, X-plore, YoWindow, PlayLauncher(niestety na nim tylko są wszystkie kanały) oraz Emotn UI (dynamiczna tapeta).

Niestety są też minusy.
Urządzenie podłączone przez WiFi5 (kabel LAN mi spadł za szafkę i nie chciało mi się go wygrzebywać) i co kilka dni nie widzi żadnej sieci po uruchomieniu ze stanu "standby". Trzeba wtedy wyciągnąć kabelek zasilający i niech się uruchamia od zera.
Kolejna rzecz to może nie jest to wina samego urządzenia a operatora PLAY i jego launchera. Tylko w nim są dostępne wszystkie kanały oferowane w usłudze "TV MAX". Można zainstalować apke "Play NOW" ale pomimo tego że logujemy się na tym samym koncie nie ma np. kanału Eurosport1. Taka ciekawostka, jak ktoś nie będzie korzystał z usług Play to raczej go to nie dotyczy.
No i doskwiera brak większej ilości portów USB oraz brak gniazda AV (czasami jedziesz na wakacje z dzieciakami wynajmujesz domek a tam telewizor crt z chinchami)
Nie przypomnę sobie teraz jaki bitrate ma największy film na dysku (ok.60gb BlueRay rip) ale odtwarzał go bez zająknięcia. Jak znajdę trochę czasu i chęci to zrobię jakieś testy przez weekend.
Co do działania telewizji naziemnej nie wypowiem się bo nie mam anteny i nie zamierzam mieć.
Ogólnie jestem bardzo zadowolony i kilka dni temu na allegro widziałem ten model za 250zł. W tej cenie niema co się zastanawiać.
Tv mój to Philips 50PUS7906 z androidem i o ile wcześniej wydawało mi się że działanie jest ok (poza pilotem) tak teraz ciężko było by przesiąść się z tego Boxa na sam tv, jest przepaść w szybkości działania.

Podziękowali: mopik
Odpowiedz
#15
Odpowiedz
#16
Udało się komuś ogarnąć DVB-T w innej aplikacji niż natywnej? Albo nawet żeby była możliwość sortowania kanałów tzn DVB-T w pierwszej kolejności
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
Czy ktoś użytkujacy tego boxa ma problem z usb? Po, dwóch dniach port przestał w ogóle reagować na jakiejkolwiek urządzenie - nieważne czy podepnę pena czy mysz, nic się nie dzieje. Dioda w myszy świeci, tak samo w hubie us, więc zasilanie jest, ale żadne urządzenie nie chce działać. Nie wiem czym to jest spowodowane, na początku dobrze działał. Jakieś pomysły?
Odpowiedz
#18
U mnie jest wszystko ok karta sd też działa ok może zrób restart boxa
Odpowiedz
#19
@mopik jak znajdę czas to zrobię takie zestawienie, wydaje mi się że będzie coś koło 10 kanałów.

Niestety coraz częściej w moim urządzeniu jest problem z Wifi. Po wybudzenie nie widzi żadnej sieci, o ile wcześniej wystarczyło odpiąć zasilanie tak teraz zdarza się że działa to dopiero po którymś razie.

Podziękowali: mopik
Odpowiedz
#20
(25-09-2023, 12:27 PM)Fiero_185th napisał(a): @mopik jak znajdę czas to zrobię takie zestawienie, wydaje mi się że będzie coś koło 10 kanałów.
Jakbyś mógł też dać znać czy działa głosowe wybieraniu kanałów z tej telewizji asystentem Googla będę wdzięczny.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości