Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polsat Box Go
#11
Serwis jest zamknięty. Wtyczka nie będzie działać. Błagam - czytajcie - mtr81 dał jasną odpowiedź.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
1
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
@Grabek Jest w tym wątku link do ZIP-a z wersją 1.101. W repo jej nie ma i wszystko na to wskazuje, że nie będzie...
Odpowiedz
#13
Odpowiedz
#14
@Grabek

Polsat Go zamknęli, na to miejsce jest Polsat Box Go.
Odpowiedz
#15
Reasumując Polsat Go nie działa, ale Polsat Box GO działa jak najbardziej KODI 20.2 wersja wtyczki 1.101. Zipa pobrałem z GH By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. 

[Obrazek: IBev1lXl.png]
Niepokoi mnie twój brak wiary.
(org. I find your lack of faith disturbing.)
Darth Vader
Odpowiedz
#16
Dzięki za informację, nie wiedziałem że Polsat Go zamknęli.
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
1
Odpowiedz
#18
Ja się podepnę, tak z ciekawości @mtr81 jeśli dobrze rozumiem masz na myśli wtydczkę z repo mtr81, chętnie bym sobie ją "obadał" ale ja loguję się danymii ICOK i jakoś nie mogę się zalogować. Czy problem jest Ci znany może? Jestem ciekaw tej wtyczki chciałem sprawdzić czym sie różni od tej której używam. 
[Obrazek: imdUrcml.png]
Niepokoi mnie twój brak wiary.
(org. I find your lack of faith disturbing.)
Darth Vader
Odpowiedz
#19
Nikt nie zgłaszał problemów z logowaniem, natomiast kod w tym zakresie jest oparty o API wersji na przeglądarki. Są tam tylko dwie metody - danymi konta iPolsatBox (sso) oraz innymi danymi.

Podziękowali: p3t3n3t
1
Odpowiedz
#20
Moja wina człowiek działa jak automat nie było ICOK no to dawaj inne. No co powiem przepraszam za zamieszanie, oczywiście działa. Przyzwyczajenie jest drugą natura człowieka w tamtej wtyczce jest ICOK no to dawaj klikać. Przepraszam

[Obrazek: xAWMLeEl.png]

[Obrazek: 6Apawbfl.png]
Niepokoi mnie twój brak wiary.
(org. I find your lack of faith disturbing.)
Darth Vader
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości