Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polsat Box Go
#21
Działa komuś ta wersja 1.101 na Android TV? Na Androidzie śmiga wszystko, wyskoczy tylko komunikat "Nie masz dostępu do tego materiału" i odtwarza. Na Android TV Błąd wtyczki Polsat Box Go i nic nie odtwarza.
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
(27-09-2023, 06:46 PM)p3t3n3t napisał(a): Moja wina człowiek działa jak automat nie było ICOK no to dawaj inne. No co powiem przepraszam za zamieszanie, oczywiście działa. Przyzwyczajenie jest drugą natura człowieka w tamtej wtyczce jest ICOK no to dawaj klikać. Przepraszam
Nie ma za co przepraszać ;-) To że nikt nie zgłaszał nie oznacza, że jest OK. Generalnie moduł logowania w PBG (wersja www) jest kapryśny i mało trzeba, żeby uaktywniła się captcha, a wtedy logowanie w Kodi nie ma prawa się powieść...

@Kasio 
Takie zgłoszenia nie mają sensu, bo nie zawierają szczegółów. Nie piszesz czy błąd powstał na etapie logowania, wczytywania listy materiałów czy odtwarzania. Jeśli tego ostatniego, to w jakiej sekcji (VOD czy TV)? Brakuje też informacji z jakiej wersji Kodi korzystasz i nie załączasz żadnych logów. Jeśli chodzi o ten przypadek z urządzenia z Androidem to też oznacza że wtyczka nie działa prawidłowo. Z jakiego pakietu korzystasz? Start?
Problem z tą wtyczką jest taki, że bazuje ona na dość nieaktualnym api i takie rzeczy mogą się tam dziać.
Odpowiedz
#23
(27-09-2023, 12:50 PM)mtr81 napisał(a): Co do instalacji wersji 1.101, to masz zainstalować wtyczkę z ZIP-a, a ty próbujesz zainstalować z tego ZIP-a repo, więc wynika z tego, że kompletnie nie orientujesz się w temacie. Dałbym Ci namiar na inną wtyczkę do PolsatBoxGo, ale tego nie zrobię, bo po Twoich wpisach w tym wątku po prostu nie chcę żebyś z niej korzystał.
A jak to niby inaczej....? Zawsze albo dodaje jako źródło adres do zipa, albo bezpośrednio go ściągam i z niego repo instaluje.
A co do Twoich fochów, to miejsce na nie w jakiejś grupie dla gimbazy albo elektrodzie.
Odpowiedz
#24
(27-09-2023, 03:21 AM)Grabek napisał(a): W momencie, jak próbuje dodać repo z tego zip, to zawiesza mi i restartuje cały system.

Chodzi o to, że nie masz dodać repo, tylko wtyczkę zainstalować z pliku zip.
Odpowiedz
#25
[Obrazek: ko4Hm0ul.jpg]

Źle się może wyraziłem. Mam opcje "Zainstaluj z pliku zip". Ale w momencie wskazania na plik, zawiesza system. 
A dwa... Jak instaluje tak inne pliki, to dodają one repozytorium i wchodzę później w "zainstaluj z repozytorium"

Znakazlem wtyczkę w wersji 1.0.3 i ten sam komunikat błędu.
Odpowiedz
#26
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
Odpowiedz
#28
(28-09-2023, 06:30 AM)Grabek napisał(a): Czy ta wtyczka ma jakieś dodatkowe wymagania? Typu system?
U mnie wszędzie działa: Kodi 19 i 20, laptop, telefon, TV.
Odpowiedz
#29
Spróbuję przeinstalować Osmc w wolnym czasie. Jak nie to kupię Fire stick.
Odpowiedz
#30
(27-09-2023, 08:46 PM)mtr81 napisał(a): @Kasio 
Takie zgłoszenia nie mają sensu, bo nie zawierają szczegółów. Nie piszesz czy błąd powstał na etapie logowania, wczytywania listy materiałów czy odtwarzania. Jeśli tego ostatniego, to w jakiej sekcji (VOD czy TV)? Brakuje też informacji z jakiej wersji Kodi korzystasz i nie załączasz żadnych logów. Jeśli chodzi o ten przypadek z urządzenia z Androidem to też oznacza że wtyczka nie działa prawidłowo. Z jakiego pakietu korzystasz? Start?
Problem z tą wtyczką jest taki, że bazuje ona na dość nieaktualnym api i takie rzeczy mogą się tam dziać.


Masz racje, to była tylko informacja a zgłoszenie i tak niema sensu bo wystąpiła jakaś anomalia i teraz na każdym urządzeniu prócz telefonu z androidem ,laptop i Tv mam komunikat "przekroczono limit urządzeń"  w aplikacji Polsat Box Go (nie we wtyczce w kodi) ,po wylogowaniu się z aplikacji Polsat box Go na telefonie i zalogowaniu np. na Tv w aplikacji nadal mam ten sam komunikat "przekroczono limit urządzeń" chyba coś się w Polsacie popsuło Big Grin

A jeżeli chodzi o kodi to :
- Kodi 20.2 (na każdym urządzeniu)
- Logowanie poprawne, pakiet "start"
- Sekcja VOD
- Lista materiałów wczytana poprawnie
- Odtwarzanie błąd wtyczki Polsat Box Go

Wtyczka raczej działa poprawnie,myślę ze to jakiś problem w Polsacie.Szukałem na stronie Polsat Box Go czy gdzieś można podejrzeć ile i jakie urządzenia są zalogowane ale nie ma takich informacji,jak zniknie komunikat o przekroczeniu liczby urządzeń to dam znać czy coś się zmieniło z wtyczką.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości