Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polsat Box Go
#41
Ja loguję się przez polsatbox, bo takie konto mam. Co do buforowania to mnie zastanawia, bo inne wtyczki na Kodi, które też coś przez internet strumieniują to już nie buforują co chwilę.
Odpowiedz
REKLAMA:



#42
Jeśli logujesz się kontem iPolsat Box, to we wtyczce mbebe musisz wybrać metodę "ICOK". Tak jak wspominałem, we wtyczce jest to źle opisane (kwestia historyczna).
Co do buforowania porównywanie z innymi wtyczkami nie ma sensu, bo dotyczą innych serwisów - inne serwery, bitraty itp. itd. Zapewniam cię, że na moim leciwym boxie nawet na najwyższych profilach jakościowych na wtyczce PBG nie ma żadnego buforowania. Próbowałeś odpalić wtyczkę na jakimś innym sprzęcie?
Odpowiedz
#43
Nie próbowałem na innym, a co do logowania to mam na myśli, że mam wybrane polsatbox i loguję się kontem Polsat Box Go (nie mam iPolsatBox ani icok)
Odpowiedz
#44
Czy wam też zaczęło walić błędami przy próbie wejścia w dodatek?
Odpowiedz
#45
jakimi błędami? Logi. logi.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#46
I która wtyczka, bo są trzy.

Podziękowali: sky02, lesio
Odpowiedz
REKLAMA:



#47
Polsat Box Go z mbebe ale ręcznie aktualizowany do 1.101 i używany na najnowszym CoreElec.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Wychodzi na to, że jakiś problem z wewnętrznymi bibliotekami SSL

---------
EDIT: Przerzuciłem się na Polsat Box Go 4K z repo kolegi mtr81 (nie znałem tego repo wcześniej) i ten śmiga pięknie Smile Dzięki!
Odpowiedz
#48
Odpowiedz
#49
(22-03-2024, 01:07 PM)fikcyjny napisał(a): ---------
EDIT: Przerzuciłem się na Polsat Box Go 4K z repo kolegi mtr81 (nie znałem tego repo wcześniej) i ten śmiga pięknie Smile Dzięki!
Mógłbyś dać linka do tego repo?
Odpowiedz
#50
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości