teraz boxy canal + wystrelily z cena, ja kupowalem w tamtym roku za 100pln a teraz wolaja po 300/400
Archiwum Shoutboxa
Jak sprzedawałem Canal+ Box jakieś dwa tygodnie temu to nie było chętnych za 169zl...
Producenci nie wprowadzają nowych pudełek bo zwyczajnie nie bardzo jest z czego je zrobić, kryzys w półprzewodnikach trwa w najlepsze.... np niektóre modele Raspberry pi 4 np model z 8GB RAM można zamówić z datą realizacji na luty 2023... kiedy to się skończy niew ie nikt
Beelink GT-King powstał w roku 2019, Minix Neo U22-XJ rok później, sprzęt jest wyjątkowo dobry ale jakby nie patrzeć CPU/GPU to technologia sprzed lat. Z tego co widzę prodecenci boxów raczej stoją w miejscu, nie pokazują niczego nowego, obawiam się, że kupię taki produkt a w przyszłym roku pokazą w końcu coś nowego, sporo lepszego i będę pluć sobie w twarz. Jakby nie patrzeć wersja Minixa Neo U22-XJ MAX to raczej skok na kasę, oprócz Wi-Fi 6, 64 GB pamięci nie ma tu nic nowego, ze sprzedażą takiego boxa może być problem lub zwyczajnie sporo się straci.
Ale wiesz że jak pokażą coś nowego, to się okaże że miesiąc później będzie premiera nowego [tu wpisz dowolną nazwę] i znowu będziesz czekał?
Zaczekam na jakiś nowy model sprzętu od Minixa lub Beelinka, niech pokażą coś technologicznie nowego 


Po wycofaniu z oficjalnej, za Canal+ Box 4K "krzyczą" sobie nawet po ~400 złotych 

po prostu mam cholerny dylemat czy w moim przypadku to ma sens? Mając TV Sony K19 działa dobrze, ze skórką Aeon Nox Silvo interfejs jest lekko mułowaty, zdarzają się chrupnięcia, generalnie TV odtwarza wszystko, nie ma pliku z którym miałby problem. Minix kosztuje prawie 1000 zł wydać hajs po to aby sam interfejs dział płynniej? Słabo..Z jednej strony miałbym sprzęt do salonu, mógłbym też zabierać na działkę tylko ta cena..W moim przypadku zakup jest mało opłacaony, czasem myślę, czy nie lepiej wstrzymać się ze 2 lata a wtedy kupić zupełnie nowego Minixa, który zapewne powstanie z jeszcze lepszym procesorem, grafiką. Jakby nie patrzeć procesor, gpu w tych boxach nie jest technologicznie super świeży, może warto zaczekać na coś nowego.
Minix wydał nową wersje swojego boxa - Neo U22-XJ MAX z Wifi 6 oraz 64GB pamięci wenętrznej. Do zestawu został dołączony nowy piloit.
mam problem z coreelec. Netlix przestal dzialac. Przy probie reinstalacji widevine wyskakuje error i zeby sprawdzić log... Jak sprawdzić log
?
?

