Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Dobra mam ,dzięki wielkie Pany
avatar
@makaay Uruchom KODI na górze masz opcję "ZAINSTALUJ Z PLIKU ZIP" - no i instalujesz ;-) Mam tylko nadzieję że sciągnołeś odpowiednią wersję tego inputstreama...
avatar
Dobra sciagłem to z tej strony na kompa i zrzuciłem na usb(ten archive.zip) , usb podłączyłem pod mi Boxa s i co dalej bo probuje to jakos zrzucic i nic,sorry ze truje ale jakby mi którys Pany pomógł
avatar
Przez stronę, wtedy zacznie ci działać Eleven i CPGO od mbebe w k19. Niby numeracja ta sama, ale jednak są różnice w samym input o czym mbebe pisał u siebie na gcie. Nie wiadomo kiedy zaktualizuja i czy w ogóle.
avatar
mam ten Inputstream zainstalowany przez Kodi(dodatki-zains z repozytorium-wszsytkie repozytoria-wtyczki strumieniowe)może byc przez to czy koniecznie przez tą strone jenkins.kodi?
avatar
Spróbuj zainstalować inputstream stąd: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
tak tylko pytam czy moze to problem u mnie ,a komuś tu działa nrmalnie ten dodatek na kodi 19(a na tym Kowpi tez niechce działac podobno jakis problem z DRM)
avatar
@makaay Poprawnie się zalogowałeś w serwisie?
avatar
Pany mam pytanie widze ze dodatek Sport Premium w kodi 19 wrócił ale cos mi sie niechce włączyć Eleven i czy wróci to do nrmalności w Kodi 19?
avatar
Da się zmienić czas znikania kursora w kodi?
avatar
@Tomek poszła. Wszystko wróciło do normalności jeśli o FF chodzi.
avatar
Już chyba poszła aktualizacja - nie sprawdzałem, ale widziałem na github
avatar
@Tomek dzięki za kolejną interwencjęSmile cieszę się, że Kodi na takie wsparcieSmile
avatar
Zgłoszone gdzie trzeba, trzeba tylko poczekać aż wstaną, nakarmią konie, gęsi, kaczki, wywieszą pranie... Zdarza się
avatar
@pshtrop chłopaki się machnęły w wersji, pewnie poprawią
avatar
@szop[?] aktytwować to sobie może Tongue Skoro go nie instaluje to nie ma czego aktywować Smile
avatar
A wpadłeś na to, aby po tym "zatrzymaniu" na 81% zresetowac kodi, wejść w dodatki/wtyczki video i aktywować fanfilm, i jeszcze po tym wylaczyc aktualizacje automatyczną fanfilm? Na pewno nie, a w taki przecież logiczny przyznasz sposob fanfilm działa w najnowszej wersji w kodi 19. I tylko to miałem na myśli piszac, że nie masz racji
avatar
W K19 zależało mi jedynie na archiwum w tele, ale to nic bo mam i Coreelec i TiviMate. A Kowpi z 18.9 w zupełności wystarcza do korzystania z FanFilm
avatar
Niestety FanFilm w v.2021.03.17.1 instalują się zależności (YouTube, google drive inputstream Helper) i na 81% instalacji się zatrzymuje
avatar
że się nie da w kodi 19 matrix bo się da (zdjęcie niżej)