Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
co nowego zauwazyles?
avatar
Dlaczego
avatar
Seren po nowej aktualizacji to jest mistrzostwo Smile
avatar
Niby się zarejestrowałem ale coś nie mogę zalogować
avatar
Rejestracja na new.plusx otwarta jakby ktoś potrzebował.
avatar
@pshtrop nie obsługuje. archiwum obsługuje tylko CoreElec / LibreElec. A na Xbox jest tylko zwykłe KODI.
avatar
Hej, Pisze poprawke dla Wp Pilot ale nie bardzo rozumiem czemu wraca mi ['invalid-input-secret'] przy wysylaniu prawidlego klucza. Moze ktos jest wstanie pomoc? By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.=
avatar
U mnie już teżWink
avatar
@zborus u mnie się własnie zaktualizowąło
avatar
Używa ktoś wtyczki Seren? podobno jest aktualizacja do wersji 2.08 bo wyskoczyło mi okienko z informacją, ale w repo NIX mam tylko 2.06.Na stronie By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. jest dostepna wersja 2.08, ale nie mogę jej zainstalowac z pliku ZIP. Po wybraniu pliku nic sie nie dzieje.
avatar
Mógłby ktoś sprawdzić czy działa wtyczka Filman.cc wczoraj działała a dzisiaj nic nie wyświetla w zakładce filmy
avatar
Mógłby ktoś sprawdzić czy działa wtyczka Filman.cc wczoraj u mnie działa a dzisiaj nie pokazuje nic w zakładce filmy
avatar
HejSmile czy ktoś może orientuje się czy Xbox Series X obsługuje w jakiś sposób archiwum Teleelevidenie?
avatar
Widzę tę stronę po raz n-ty - i nie wiem co w niej fajnego - pokazuje tylko linki do serwisów, nawet nie bezpośrednio do filmów, tylko ogólne linki - np. cda.pl. Kliknięcie na link filmu i znajdziesz na, przenosi i tak na listę stron z filmami, nie uwzględniając tego czy faktycznie tam jest dany film... Czyli nawet nie jest to wyszukiwarka, tylko zwykła lista stron z filmami.
avatar
avatar
Są problemy z trakt, więc na to nic nie poradzimy
avatar
(Telefon mi kliknal wyslij, przepraszam) mecool m8s pro plus coreelec 9.2.5
avatar
@Tomek przepraszam za zamieszanie ale wczoraj nie moglem wejsc w moja liste trakt ani tez nie moglem nic wuszykac wpisujac tytul , dzisiaj wszedlem testowo i jest ok fanfilm 2020.12.14.1 mecoo
avatar
@pawel_p5 żadne kaput - wszystko działa. Podaj jakiego filmu szukasz
avatar
Obione u mnie tez fanfilm kaput