Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Mógłby ktoś sprawdzić czy działa wtyczka Filman.cc wczoraj działała a dzisiaj nic nie wyświetla w zakładce filmy
avatar
Mógłby ktoś sprawdzić czy działa wtyczka Filman.cc wczoraj u mnie działa a dzisiaj nie pokazuje nic w zakładce filmy
avatar
HejSmile czy ktoś może orientuje się czy Xbox Series X obsługuje w jakiś sposób archiwum Teleelevidenie?
avatar
Widzę tę stronę po raz n-ty - i nie wiem co w niej fajnego - pokazuje tylko linki do serwisów, nawet nie bezpośrednio do filmów, tylko ogólne linki - np. cda.pl. Kliknięcie na link filmu i znajdziesz na, przenosi i tak na listę stron z filmami, nie uwzględniając tego czy faktycznie tam jest dany film... Czyli nawet nie jest to wyszukiwarka, tylko zwykła lista stron z filmami.
avatar
avatar
Są problemy z trakt, więc na to nic nie poradzimy
avatar
(Telefon mi kliknal wyslij, przepraszam) mecool m8s pro plus coreelec 9.2.5
avatar
@Tomek przepraszam za zamieszanie ale wczoraj nie moglem wejsc w moja liste trakt ani tez nie moglem nic wuszykac wpisujac tytul , dzisiaj wszedlem testowo i jest ok fanfilm 2020.12.14.1 mecoo
avatar
@pawel_p5 żadne kaput - wszystko działa. Podaj jakiego filmu szukasz
avatar
Obione u mnie tez fanfilm kaput
avatar
Obione u mnie to samo
avatar
witam
avatar
No i banik na 24h - poczekamy aż się uspokoisz
avatar
k***a
avatar
yo
avatar
Tak kupon kupisz na allegro
avatar
@Tomek czyli voucher ogarnales na allegro?
avatar
Ma ktoś tego boxa od nokii ? Bo sie zastanawiam czy go zamawiać czy polować na używkę NVIDIA shield
avatar
Perfect Money - nie ogarniam BC
avatar
@Tomek i jaką formę płatności wybrałeś?