Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
tak wiemy, ogólny problem po aktluziacji forum
avatar
Oj, coś się forum po tej modyfikacji sypie i wyświetla tagi HTML zamiast je ładnie formatować...
avatar
Dodałem imgura do uploadu zdjęć Smile
avatar
@krytyk Zakladalem ze ma Kodi Matrixa jak mu wyskakuje blad o dependencies.
avatar
@Mariusz89B a skąd wiesz na jakiej wersji Kodi instaluje? Bo z tego co wiem to jedyna stabilna wersja nadal działa na pythonie2, a kolega ma w opisie Kodi 18.6..
avatar
@mareckiw wtyczka nie jest py3 kompatibilna, potrzebna jest migracja. Ja wczoraj dodalem wsparcie py3 dla nc+GO w m-TVGuide.
avatar
Pokaż logi
avatar
inne wtyczki sie instalują nc nie chce
avatar
panowie mi box4s problem z instalacją nc+go z dependency, co zrobić?
avatar
@sarrussia tvp vod masz lepsze w repozytorium mbebe
avatar
Hej nie dziala mi wogole wtyczka od sd-xbmc... jak chce ja otworzyc to jest pusta :/ chodzi mi o zainstalowanie głównie tvp.vod
avatar
avatar
@fornalo odpisałem Ci w temacie, który założyłeś
avatar
Panowie mam pytanie, do tej pory miałem pc z libreelec z kodi 17.6 i skórę Amber, teraz zainstalowałem coreelec z kodi 18.4 i jak daję skórkę to nie mam skrótów jak dam np. na dodatki. To sie gdzieś ustawia, bo na Librelec wystarczło zmienić skórkę i działało.
avatar
Ok działa już
avatar
Słuchajcie, jak włączyć możliwość wklejenia tekstu do yatse i przesłania kodi? Mogę pisać wyłącznie na żywo ale bez opcji wklej na yatse
avatar
@Tomek odczułeś spowolnienie ambilight po nowym update coreelec?
avatar
nie wiem jakie masz łącze ,ale chyba można utworzyć vpn (na 100% można), tylko nie wiem jak to jest z siecią domową... i dodać własne i udostępnic tylko po ip urządzen które mają na tym vpn działać , ja to mam na vps i mam z głowy.. dns tylko dodaje.
avatar
u mnie pihole na armbian na starym martwym boxie działa już... miesiąc, może dwa. W ogóle nie zaglądam. Wkurzam się tylko jak gdzieś poza siecią domową odkrywam że sa reklamy
avatar
To właśnie ten problem ubogi jest Adguard i nie odświeża w locie ,ale za to ma sporo więcej możliwości tylko trzeba się go "naumieć" reguły sporo bogatsze można zapodać.......troche przy Pi-Hole zacząłem grzebać aby go na Polskie przeportować sie może uda......