Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
@Tomek odczułeś spowolnienie ambilight po nowym update coreelec?
avatar
nie wiem jakie masz łącze ,ale chyba można utworzyć vpn (na 100% można), tylko nie wiem jak to jest z siecią domową... i dodać własne i udostępnic tylko po ip urządzen które mają na tym vpn działać , ja to mam na vps i mam z głowy.. dns tylko dodaje.
avatar
u mnie pihole na armbian na starym martwym boxie działa już... miesiąc, może dwa. W ogóle nie zaglądam. Wkurzam się tylko jak gdzieś poza siecią domową odkrywam że sa reklamy
avatar
To właśnie ten problem ubogi jest Adguard i nie odświeża w locie ,ale za to ma sporo więcej możliwości tylko trzeba się go "naumieć" reguły sporo bogatsze można zapodać.......troche przy Pi-Hole zacząłem grzebać aby go na Polskie przeportować sie może uda......
avatar
meczyłem adguarda przez tydzień - ale nie dawał bardziej mi pasują statystyki pihole
avatar
avatar
nie no, prawie żadnych reguł nie ma , sprawdzam co mi bardziej podejdzie - By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. , ale chyba Adguard zostanie
avatar
PiHole się u Ciebie nie nudzi Tongue
avatar
avatar
Twórca Seren zapowiedział, że kolejna wersja (2.0) już będzie w pełni wspierać Kodi 19
avatar
Kolejne usprawnienie, w aktualizacji TiviMate, funkcja "Przypomnij" Smile
avatar
@sky02 Pozostało jeszcze kilka drobnych poprawek ale dobiegamy konca. Smile
avatar
@Mariusz89B Przyznam że kawał dobrej roboty, a ostatnia aktualizacja dużo naprawia.Ja bazuję na podstawowych skórkach więc nie wypowiem się za innych. Ale jest dobrze Smile
avatar
youtube i Netflix chyba też już gotowe na Kodi 19... może nie będzie tak źle z tą kompatybilnością
avatar
@mjw m-TVGuide nie padnie mamy juz wsparcie dla python 3 Smile, widze ze mbebe takze szykuje wsparcie dla swoich wtyczek.
avatar
Przyjdzie Kodi 19 i 90% wtyczek mozliwe, ze padnie.
avatar
może tak, może nie
avatar
@adriannt Nie, a Ty?
avatar
Ktoś słyszał o wydaniu Kodi19? Doczekamy się w tym półroczu? Big Grin
avatar
Szukam dodatku który wspomaga wpisywanie tytułów filmów