Archiwum Shoutboxa
No i już tak na przyszłość jak kogoś to interesuje, tym sposobem można też dodać odcinki Big Brother'a które we wtyczce nie są widoczne (kiedyś ktoś o to pytał na forum).
@Cneek7 dodaj sobie ten link w favourites.xml a bedziesz miał w ulubionych : <favourite name="Gogglebox. Przed telewizorem" thumb="http://r-scale-a3.dcs.redcdn.pl/scale/o2/tvn/web-content/m/p24/i/07a4e20a7bbeeb7a736682b26b16ebe8/849d73a0-e3f6-485a-a350-441124a8b972.jpg?quality=85&dstw=870&dsth=560&type=1">ActivateWindow(10025,"plugin://plugin.video.polishtv.live/?category=series&id=2777&service=tvn",return)</favourite>
@DenDy Dobra, przeleciałem wszystkie programy i musiałem to jakos ominac. Dziekuje bardzo!
@Cneek7 w dziale programy > By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
@DenDy Jeszcze jedno pytanie.. Gdzie w sd-xbmc znalazles Gogglebox? Nigdzie nie moge tego znalezc
@DenDy Uratowałes moje zapotrzebowanie na Magde Gessler!!! Dziekuje Ci dobry czlowieku, nie wiedzialem o istnieniu SD-XBMC
We wtyczce od SD-XBMC wyświetla wszystkie sezony kuchennych rewolucji od 1 do 20 w 20tym jest póki co jeden odcinek
@Łonogrzmot Wiem, po prostu taki przykład. @DenDy Nie odtwarza mi w Exodusie, FanFilmie, Venomie, a ostatnio zainstalowalem "Gaia", chociaz tam tez sie nie da.

@Cneek7 Bedąc w wielkiej potrzebie, oglądania "Kuchennych rewolucji", zawsze wszystkie sezony znajdziesz w aplikacji Player 

@Cneek7 a o jakiej wtyczce piszesz? W SD-XBMC pokazuje Gogglebox i normalnie odtwarza. Kuchennych rewolucji nie wyświetla bo wygląda na to, że nowy sezon jest zabezpieczony DRM a czemu starych sezonów nie wyświetla to dunno ¯\_(ツ)_/¯
Wyszukuje wam zrodla w polskich programach? Powiedzmy taki Gogglebox czy nawet kuchenne rewolucje (
) Kiedys sie ładowały a teraz nie moge zadnego zrodla znalezc..
) Kiedys sie ładowały a teraz nie moge zadnego zrodla znalezc..A tak swoją drogą, która ze skórek jest najbardziej przejrzysta dla zielonego w obsłudze Kodi ?? Czy trzymać sie tej podstawowej ??
W tym problem że jednego filmu mi nie widzi ;D VLC i MxPlayer nie widzą, żadnego filmu na dysku. Ostatnia nadzieja była w Kodi ;D


