Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
avatar
No siema!
avatar
Dzień dobry wszystkim Smile
avatar
czy Wam też nie wchodzą źródła w Funfilm?\
avatar
No i już tak na przyszłość jak kogoś to interesuje, tym sposobem można też dodać odcinki Big Brother'a które we wtyczce nie są widoczne (kiedyś ktoś o to pytał na forum).
avatar
@Cneek7 dodaj sobie ten link w favourites.xml a bedziesz miał w ulubionych : <favourite name="Gogglebox. Przed telewizorem" thumb="http://r-scale-a3.dcs.redcdn.pl/scale/o2/tvn/web-content/m/p24/i/07a4e20a7bbeeb7a736682b26b16ebe8/849d73a0-e3f6-485a-a350-441124a8b972.jpg?quality=85&amp;dstw=870&amp;dsth=560&amp;type=1">ActivateWindow(10025,&quot;plugin://plugin.video.polishtv.live/?category=series&amp;id=2777&amp;service=tvn&quot;,return)</favourite>
avatar
@DenDy Dobra, przeleciałem wszystkie programy i musiałem to jakos ominac. Dziekuje bardzo!
avatar
W sensie Player > Programy > Gogglebox
avatar
avatar
@DenDy Jeszcze jedno pytanie.. Gdzie w sd-xbmc znalazles Gogglebox? Nigdzie nie moge tego znalezc
avatar
Hehe to dziwne bo u mnie akurat kuchennych rewolucji nie wyświetla Big Grin
avatar
@DenDy Uratowałes moje zapotrzebowanie na Magde Gessler!!! Dziekuje Ci dobry czlowieku, nie wiedzialem o istnieniu SD-XBMC
avatar
We wtyczce od SD-XBMC wyświetla wszystkie sezony kuchennych rewolucji od 1 do 20 w 20tym jest póki co jeden odcinek
avatar
@Łonogrzmot Wiem, po prostu taki przykład. @DenDy Nie odtwarza mi w Exodusie, FanFilmie, Venomie, a ostatnio zainstalowalem "Gaia", chociaz tam tez sie nie da.
avatar
@Cneek7 Bedąc w wielkiej potrzebie, oglądania "Kuchennych rewolucji", zawsze wszystkie sezony znajdziesz w aplikacji Player Wink
avatar
@Cneek7 a o jakiej wtyczce piszesz? W SD-XBMC pokazuje Gogglebox i normalnie odtwarza. Kuchennych rewolucji nie wyświetla bo wygląda na to, że nowy sezon jest zabezpieczony DRM a czemu starych sezonów nie wyświetla to dunno ¯\_(ツ)_/¯
avatar
Wyszukuje wam zrodla w polskich programach? Powiedzmy taki Gogglebox czy nawet kuchenne rewolucje ( Big Grin ) Kiedys sie ładowały a teraz nie moge zadnego zrodla znalezc..
avatar
@Lethe Tak, tej się trzymaj i nie puszczaj, póki co Wink
avatar
A tak swoją drogą, która ze skórek jest najbardziej przejrzysta dla zielonego w obsłudze Kodi ?? Czy trzymać sie tej podstawowej ??
avatar
W tym problem że jednego filmu mi nie widzi ;D VLC i MxPlayer nie widzą, żadnego filmu na dysku. Ostatnia nadzieja była w Kodi ;D