Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
@michalmar87@o2.pl Działa idealnie, bez najmniejszych problemów Smile
avatar
Czy komuś jeszcze przestał działać fanfilm? Wtyczka w ogóle nie startuje :/
avatar
@bogmar1j Pierwsza porada, od takich pytań, są na forum stosowne tematy dotyczące sprzętu, tam pisz, pytaj, nie służy temu Shoutbox, w dziale Kodi masz zakładkę Sprzęt...
avatar
Witam HK1 super jakieś opinie albo porady jestem nowy w temacie
avatar
czesc ktos pomoże lub podpowie jak dodac grupy kanałów iptv m3u na główny ekran jako widzet , ;ub czy jest wtyczka, skóra która to łatwo robi ?
avatar
już sobie poradziłem
avatar
jak dodać do posta jakiś załącznik plik
avatar
hahah nie ma problemu Smile
avatar
miało być szybko a "nie" się jakoś wkradło, przepraszam
avatar
dzięki @mjw jak zwykle nie szybko i na temat Smile
avatar
W Kodi 19 ma być juz wbudowany PVR Reminder ale to też chyba powinno działać: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
mam szybkie pytanie, czy zna ktoś jakiś sposób aby KODI przypominało że np za 15 min w TV na kanale jakimś tam zacznie się taki a taki program ?
avatar
działa wam EPG (te z 3 dniowym archiwum), bo mi dzisiaj przestało działać na PVR Archive Client
avatar
na mi box s
avatar
@mjw dziękuję STB EMU Free wymiata koniec z synchronizacją EPG
avatar
@Andrzej11 wejdź na stronę 3filmy i po prawej na górze jest zaloguj -> kliknij na zarejestruj
avatar
@kisiel95 Jedyna "szansa" za free, jak znajdziesz na ulicy zgubiony bilet do kina, najtańsze bilety 13,99 złotych Multikino za pośrednictwem Groupon Smile
avatar
Jak zarejestrowac konto w 3filmy.
avatar
wie ktoś, gdzie obejrzeć film Zenek za free, bo we wtyczce Fanfilm nie ma takiego tytułu filmu
avatar
Ale to grzeczna zabawa, czysto kurtuazyjne zwroty Smile