Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
No ja miałem na zasadzie pi) przez wifi - i to porażka była - przyklejona na górze routera, napięcie z routera ciągło, ale niestety dietpi + pihole na tym to koszmar w porównaniu z s905x + armbian
avatar
avatar
@Tomek , takie cos masz , moze bym sie skusił i do routera przykleil , bo to czego innego to sie chyba nie nadaje no moze jakies ftp jeszcze
avatar
nie wyskakują w ogóle Smile
avatar
to jest widoczne ,bardziej mi chodziło o to czy reklamy nie wskakują np. jak soczysz ze strony na stronę powiedzmy nie wylaczy jej lub robi to po 10 sekundach
avatar
No w porównaniu do pihole na raspberry pi0 a na armbian to jest rakieta, zwłaszcza w tej pierwszej fazie połączenia. Nawet żona zauważyła ze wszystko żwawiej działa. A to już plus. A ponieważ box z armbian na razie tylko do tego służy to szukam innych zastosowań
avatar
musisz obadać co ci szybciej będzie odpowiadać , ja pi-hole lubiłem i lubie ale nie moge tego portu ukryc jakoś zeby uzywać go tylko jako i poprzez vps i ip vps-a a całemu swiatu puszczal nie będe
avatar
o... może zamiast pihole postawię...
avatar
Działa też na CE dosyć świeży twór, zasada działania ta sama co pihole.
avatar
avatar
ale to na windows...
avatar
adguard? Boże - nie znam w ogóle
avatar
@Tomek Nope, do polskich serwisów to tylko od Majkiego.
avatar
a ok to nawet nie wiedziałem bo tylko test robiłam pare miesiecy temu ale ze wzgledu na to ze mam dual to malo pomocne było,uzyłem starą plyte z laptopa załadowałem libreelec aby po 2 gb ramu sobie poradzil i tyle bez monitora bez niczego , pvr next serwer + pihole ,czasem adguard potestuje i tyle sały dom pod jednym adresem
avatar
@DenDy - jakieś listy do pihole? Poza tymi od MajkIT
avatar
Wersja 3.x działa a 4+ już nie rusza dlatego się z tym wstrzymuje.
avatar
boxa chcę mięc czystego - tylko coreelec - reszta na odrębnym sprzęcie - stąd zastosowanie starego, martwego boxa jako podstawy do armbian.
avatar
@Jaca nie śmiga najnowsza wersja pihola na S905 przynajmniej u mnie. Jedynie na obrazach NG działa.
avatar
pihole postawilem sobie bezpośrednio na boxie z zainstalowanym armbian - podłączony kabelkiem za routerem - śmiga aż miło w porównaniu do analogicznego rozwiązania ale z pi0
avatar
pi hole smiga na tym oficjalnym przez dckera, adguard tez