Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
@Lampardzino Netflix domyślnie "ikonką", zawsze informuje w jakim formacie jest dany materiał, ale i tak przy nowych produkcjach rządzi Dolby Vision Smile
avatar
wiem ale wtedy ikonka przy filmie tez sie nie pojawi 4k jesli tv nie ma 4k a dekoder obsluguje ?
avatar
No jak tv ni3 jest 4k to sie nie zaladuje 4k na Netflix
avatar
1920 x 1080 to full hd no nie ? , a uhd nie właduje sie bo tv nie obsluguje no nie mimo ze urzadzenie posaiada 4k niby
avatar
@Lampardzino Jest testowy => Test Patterns
avatar
takie pytanie w aplikacji netflix da sie sprwadzic jakosc video otwiranego ? lub jest jakis testowy film co pokazuje jakosc?
avatar
ta... bywa... Czy ktoś wie czy na Armbian mogę użyć dtb z coreelec?
avatar
@coolbooy problemy tarcze z prostatą i sie sika co godzine
avatar
@sky02 co ty robiszz o 2:17? W naszym wieku to powinno się o tej porze smacznie spać aby regenerować swoje stetryczałe ciała ?
avatar
Ale wiecie że żarcik ? ??
avatar
@Jaca nie lobię Cię. Pojechałeś mi od dziadków i Prezes specjalny dział, dla tetryków. A wiecie że czytam i notuję i się zemszczę !!! HEHE....
avatar
yep mate
avatar
O Panowie naprawdę zaczęło się tu dziać Smile I Prawidłowo moim skromnym zdaniem. Shoutbox powinien być do gorących tematów i szybkich akcji.
avatar
swoją drogą najlepsza apka do IPTV
avatar
w windows 10. Mam tak tylko na jednym urządzeniu i nie bardzo wiem co może być tego powodem, Na swóch stacjonarnych kompach też na Windows 10 takiego problemu nie ma.Tylko na laptopie.
avatar
nixs czy masz może problem z SFVIP-P[ayer by Salezli v 1.0.3 polegający na tym że nie mozna go uruchomić przy włączonym internecie.
avatar
Problemy mam z internetem i na chwile znikam
avatar
CoreELEC Addons > Repozytorium dodatków > LinuxServer.io`s Docker Addons
avatar
@mjw najprościej jest zainstalować repo linuxserver.io (znajdziesz je w oficjalnym repo ce) i następnie z tego repo zainstalujesz dodatek adguarda w dockerze.
avatar
@DenDy gdzie znajdę info o tym adguard na CE?