Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
gratki
avatar
Ooo Brawo. Będziemy mieli w naszej społeczności oficjalnego członka Addons Kodi. Prestiż level 1. Moje gratulację Wink
avatar
@Tomek Gratuluję zaproszenia Wink
avatar
avatar
Działa. Napiszcie na forum co dokładnie, dołączcie logi itp
avatar
@A.kurek9@gmail.com Działa, znajduje...ale czy w części, są te źródła aktywne, to już inna płaszczyzna Wink
avatar
Nie działa. Nie znajduje źródeł
avatar
Działa
avatar
@Luniek Działa Smile
avatar
Dziala Wam FF? Mi przestal dzis wyszukiwac zrodel
avatar
Za buforowanie filmu odpowiada jakość boxa czy aktualne obciążenie serwerów?
avatar
Dzięki, przyda się
avatar
torrentleech.org - darmowa rejestracja, wystarczy użyć kodu: STAYHOME
avatar
@Tomek od razu folia. By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. Mi bardziej chodziło ja odwalili ten błąd w filmie i algorytm to zamieścił. Technicznie możliwe ? Czy może faktycznie błąd youtube i zaczyna się wycinanie w locie ?niewłaściwych treści
avatar
Lepiej nam powiedz kim jest ta aktuALICJA Big Grin
avatar
Aktualizacja miało być Wink
avatar
Wy tu gadu/gadu, a w międzyczasie wskoczyła aktualicja do Kodi 18.6 Smile
avatar
@ghost12 no nie wiem czy ma najmniej obostrzeń jak hbo go działa bez vpnów, na wszystkich urządzeniach bez certyfikacji, konto mam na kilka osób i działa bez problemu. Trochę mnie irytuje Netflix bo nie dość, że jak na nasze warunki jest drogo to jeszcze trzeba łaskawie korzystać z urządzeń, które oni sobie błogosławią. Big Grin
avatar
Ja powiem z innej beczki, poco mam wykupywac netfix, disney+, CBS, hbo, by oglądac to co chce
avatar
Pomijam zawartość serwisów. Ale Netflix i tak ma najmniej obostrzeń, a aplikacja działa najlepiej ze wszystkich głównych vod. Certyfikacja może jest za ostra, ale pewien sens w tym jest. I tak jest multum zgłoszeń że komuś coś nie działa, a co by było bez certyfikacji ?