Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
avatar
Nowa odsłona PlusX, płatność paypal i konta jednodniowe: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
android tv
avatar
@Lampardzino jaki system w boxie? Android czy Android TV??
avatar
albo jak wymusic autostart tego launchera a nie tego co byl wczesniej
avatar
witam takie pytanie da sie w latwy sposob zmienic launcher w boxie ?
avatar
Ciekawe kiedy zdecyduja sie obnizyc ceny Big Grin
avatar
"Zdecydowaliśmy się na obniżenie jakości streamingu na terenie całej Europy przez 30 dni - przyznaje Netflix w komunikacie przesłanym do Wirtualnemedia.pl."
avatar
@Jaca televizo działa bezproblemowo na miboxie
avatar
ok
avatar
Ok jak się pojawi repo to daj znać, zaktualizuje post
avatar
jeszcze nie na ftp cherry i na gicie pod v19 jest kilka dodatków do doinstalowanie manualnie
avatar
@Jaca masz gdzieś repo ze swoją skórką?
avatar
pl to najmniejszy problem By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. / nie mam dostępu do żadnego atv w tym momencie a interesuje mnie jak działa pilot jeżeli nie działa to szkoda zachodu chyba ze ktoś by bardzo potrzebował takiej aplikacji to sie założy temat
avatar
W uzupełnieniu, poniższa aplikacja "Televizo", nie posiada wersji PL, jakby to miało być dla kogoś wyznacznikiem jej cech użytkowych Wink
avatar
@Jaca Co tu testować, jak oglądanie w trybie pełnoekranowym, tylko w wersji Premium, ale z drugiej strony cena Premium "na zawsze" to tylko 11,99 zł...osobiście nie będę sprawdzał Wink
avatar
avatar
avatar
.no i to tylko zaproszenie ... Ogólnie to przez zaangażowanie we wtyczkę Netflix.
avatar
Grupę założył By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. z tego co zrozumiałem ma zrzeszać ludzi do tłumaczenia i nie tylko różnych dodatków od kodi.