Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Przepięknie dziękuje, działa ja próbowałem z jakiegoś repo opisanego na forum By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. i z tego poradnika u nas i zawsze coś nie tak. Wielkie dzięki
avatar
avatar
Tak na szybko chciałbym zapytać, czy udało się może komuś założyć Spotify na KODI
avatar
To nie moja wina, że jak się uśmiechasz to wyglądasz jak Joker Tongue
avatar
Prezes te emokiny zaczynają mnie przerażać. Strasznie są przerysowane. Człowiek chce tylko się uśmiechnąć a wychodzi Joker Smile Smile Smile
avatar
Na liscie tele pojawily sie polskie radiostacje Smile
avatar
@ufo321 Pytać w tym temacie => By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować., wyszukiwanie na forum nie boli Smile
avatar
Jak mogę zaktualizować listę programów we wtyczce ,,telewizja polska SD-XBMC,,? Nie mam programów w player np. zakup kontrolowany i 101 gadżetów motoryzacyjnych.
avatar
ATV Launcher może? Zawsze korzystam ze standardowych Tongue
avatar
A jakis dobry launcher godny polecenia?
avatar
Możesz użyć jakiejś aplikacji ze sklepu google do autostartu oraz różne launchery mają taka funkcje
avatar
Takie pytanko mam. Da sie ustawic autostart kodi w momencie wlaczenia boxa?
avatar
W darmowej wersji trzeba recznie aktualizowac epg
avatar
mam pytanie, czy darmowy Tivimate aktualizuje Wam automatycznie przeowdnik TV? od 1 kiwetnia mi nie aktualizował listy PEG, jak usunałem wszystkie dane i ciasteczka i na nowo wgrał liste m3u i EPG to zadziałało
avatar
A wpisałeś poprawne dane do logowania? Zaakceptuj też na ich stronie wszystkie zgody po zalogowaniu.
avatar
Panowie mam pytanie bo nie mogę znaleźć odpowiedzi w wątkach. Zainstalowałem wtyczkę WP Pilot z poradnika. Ale pisze mi że logowanie nieudane. Co robię nie tak?
avatar
Masz rację , oczywiście założyłem już wątek w poradniku , dzięki i pozdrawiam , Dobrego dnia dla Wszystkich !
avatar
@pablo2327 Na forum jest "pół tony" tematów na tej płaszczyźnie, niech szuka, czyta, pisze, dopytuje...
avatar
Witajcie Smile Bez Waszej Pomocy nie poradzę sobie , stoję w miejscu od kilku godzin , Kodi 18.6 MBox Cel Telewizja - poradniki z Youtube nie pomagają zatrzymuję się na PolishTeam - brak połączenia z serwerem ...
avatar
już powinno być ok