Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
@simon_bdg Nie, a Tobie?
avatar
wtyczka od mbebe 2.6.3, android
avatar
cześć. działa Wam ekino?
avatar
podziękował Smile
avatar
avatar
możesz zarzucić linkiem do tego pliku?
avatar
Dziwne, wrzuć plik DRM ręcznie do folderu CDM.
avatar
koledzy gdy próbuję zainstalować Widevine CMD we wtyczce netflix na świeżo postawionym CE wyskakuje mi taki błąd OSError: [Errno 30] Read-only file system: '/usr/lib/kodi/addons/peripheral.joystick/peripheral.joystick.so'. Ktoś coś poradzi?
avatar
@Mariusz89B mam do obu dostęp także napisz jak chcesz do mnie Smile
avatar
Przygotowuje nowa wersje wtyczki m-TVGuide, jesli ma ktos dostep do playlisty z archiwum np. Telelevidenie lub Plusx prosze o kontakt na PW.
avatar
Jest jeszcze lista od Moniki z archiwum, ale to już inna bajka Smile
avatar
@mjw tak dodam opcje wyboru w settings.xml
avatar
@Mariusz89B pamiętaj, że podałem Ci string do telelevidenie, plusx ma trochę inny string. Ci dostawcy korzystają z oprogramowania flussonic.
avatar
@mjw Juz kumam chyba, dodam wsparcie archiwum do m-TVGuide. Mysle ze bedzie dzialac. By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.=
avatar
O materiałach w 4k bez torrentów lub debrid możesz zapomnieć Smile
avatar
@Łonogrzmot sądziłem, że może obejdzie się bez Real-Debrid, ale chyba w końcu się słyszęSmile
avatar
@Mariusz89B teleelevidenie świetnie działa z aplikacją TiviMate na AndroidTV- po prostu wpisujesz adres swojej listy + epg.ovh/pl.xml polecam wykupić premium, nic się nie zacina, nie muli, interfejs jest przejrzysty. Archiwum działa też na Coreelec na PVR IPTV Archive Client
avatar
@Mariusz89B bez stringu "t", tu masz generator: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. pierwsza wartość utc to start streama a lutc to koniec, np dla stream od 19:00 do 19:30 z dnia 24/04 to będzie: ?utc=1587747600&lutc=1587749400
avatar
@pshtrop Wyszukiwarka na forum Ci się zacięła? => By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
Cześć, jaką wtyczkę ze źródłami 4k polecacie? FanFilm niestety nie znajduje ich praktycznie wcale