Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
To moja sprawa jak przycinammsobie trawnik przed wlasnym domem
avatar
Poza tym jak ktos ma sprawe to wie gdzie napisac na ms, poza tym kazdy ma prawo robic w swojej piaskownicy co chce, nie musicie wchodzic do mojej
avatar
Moze tak bez nazwisk, to hamskie
avatar
Dokładnie. Jak ktoś jest debilem i tego używa to jego sprawa. Sami wiemy ile gość namieszał kilka lat temu i jak to się skończyło. Próbowaliśmy rozmawiać - ale on wie lepiej i tyle
avatar
Jak ktoś instaluje te repo to sam sobie winny ryzyka Tongue
avatar
w tym swoim, unicoś tam. Uniqorn. Jest nadpisana wersja 31.05.2020 ( mniejsza o kolejnośc ) .
avatar
W jakim repo znowu?
avatar
A co to wam Kowalik fanfilma podpier... że sobie własne wersje nadpisuje do swojego repo ?
avatar
No jak ci kodi crashuje to obstawiam problem ze sprzętem / systemem. Albo nei wyrabia - albo kij wie co. Wyłącz AC w ustawieniach i spróbuj.
avatar
Bambo1986 Big Grin wyslij mi log na pw, zerkne
avatar
zainstalowałem 18.6 i to samo... piszą o jakiś Stalker ach, ktoś potrafi normalnie odpowiedzieć a nie jak Świnia KOWALIK?
avatar
@Bambo1986 Masz czasem Kodi 18.7?, zainstaluj spowrotem 18.6.
avatar
hej.. mam problem z telewizją darmową, czy tona samsung freak czy cherry 18.6 aktualizacja! wyrzuca przy zmianie programu wywala z kodi... jakąś rada
avatar
@mjw Aha ok
avatar
@Mariusz89B jak Ci rapid zacina to raczej problem z laczem, a cableguy to reseller min rapida
avatar
@Łonogrzmot Dzieki Smile
avatar
@Mariusz89B Sprawdź sobie test z By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować., tam chyba mi kiedyś "mignęły" szwedzkie kanały...
avatar
@mjw rapida mam teraz ale czesto zacina.
avatar
Rapid ma szwedzkie kanaly ale bez archwium.
avatar
@Mariusz89B Lista może by się "znalazła", ale łącznie z archiwum to pewnie ciężko...