Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Ciekawe mam spostrzeżenia! Słuchajcie.. Mam listę iptv, ta działa pod M-tvguide.. I część kanałów jest po francusku. Epg
avatar
@zborus Jak będzie otwarta rejestracja => teleelevidenie....alternatywnie dobry wybór => plusx
avatar
która liste do iptv polecacie, którą warto sie zainteresować?
avatar
Witam Panowie/Panie
avatar
@Mariusz89B z tego co wiem to NowaTV od Moniki czyli standard XC / Stalke . Osobiście nie testowałem
avatar
@mjw testowalem jedynie na liscie kupionej z alibaba i dziala, koniecznie nie musze chyba ze ktos uzywa to mozna sprawdzic.
avatar
Nie kojarzę aby jakiś polski dostawca miał archiwum z Xtreme Codes. Jak bardzo potrzebujesz to trzeba by postawić na serwerze skrypt XC.
avatar
Hej, ma ktos liste z timeshift Xtream Codes? dodalem wsparcie w m-TVGuide .084 przydalo by sie przetestowac.
avatar
Bym powiedział moderator patrzy... Ale nie powiem. Nie raz przerabiany temat. Szkoda strzępić języka...
avatar
Idę , bo jak cię widzę to mi nerwy puszczaja i żal w duszy zbiera. Nie mam zamiarą tu chłopakom robiś smietnika jak ty go robisz wszędzie gdzie jesteś.
avatar
meserak86 mówisz chyba w tym wypadku tylko i wyłącznie o sobie Smile
avatar
Jestes jak bita zona, chodzi pierdoli pod nosem i zawsze wraca
avatar
To wyjdz z grupy, nikt cie nie trzyna na sile, sam sie przyplatales i marudzisz, tutaj neutralny grunt to pokazujesz ta slome.co ci z tylka wystaje nawet
avatar
To repo i ta grupa jest tak wszystkim potrzebna jak pryszcz na jajku. Tylko tyle powiem Smile Jeden wielki kabaret. A repo unisrom to już w ogóle - wezme co znajde, zajeb... podpiszęsie pod tym i nagadam głupot - może ktoś łyknie i uwierzy.
avatar
Zreszta paczki wymagaja jeszcze sporo zmian bo to co jest to na szybcika
avatar
Repo akurat jest grupie nie potrzebne, tylko apka
avatar
Co do ukrywania - nam to zwisa kompletnie - twoja sprawa - ale nie rób bałaganu. A wam (kodi dla zabawy) jest potrzebne bo za każdym razem jest wymieniane jako super sprawa.
avatar
jakbyś sledził zmiany w kodzie FanFilm to byś wiedział że ta zmiana którą chciałeś jest bez sensu - ludzie zaklikiwali jeśli nie było odpowiedzi, przez co szło wiele wywołań i się zwieszało. Dzięki "Oknu ładowania" powstrzymywano ludzi od tego. Od kilku wersji nie jest to już okono ładowania, które w niektórych skórkach mogło wywoływać problemy, lecz zwykłe okno ładowania (busy) z kod, które działa natywnie, bez żadnych kombinacji, a więc nie zawiesza się na niektórych skórkach (swoją drogą nie kojarzę skórki na której by to był problem - chyba że ktoś źle widżety pozaczepiał)
avatar
Poza tym chyba ukryje repo bo jest ono mi potrzebne a nie wam tak na prawde... Wystarczy ze mi ktos wyniuchal tojelako w repach w listopadzie tamtego roku, ciekaw jestem kto sie zainteresowal balkanskimi repo....
avatar
Co do podbijania wersji, to szczerze dobrze ze mi o tym u przypomniales, zapomnialem o tym na smierc, korekta polecino 17