Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
@zborus wygląd listy programów zależy tylko i wyłącznie od skórki w kodi. Zmieniasz skórkę, zmieniasz jej wygląd. A łonogrzmota nie słuchaj (w temacie coreelec) - urodził się z genem antycoreelec
avatar
A czym spowodowana jest Twoja niechęć co CE
avatar
@zborus Noooo zaimponowałeś mi Wink
avatar
wiem, że nie przepadasz za frazą coreelec, ale wszystko zmierza w kierunku tego systemu Smile
avatar
przygotowuje się do postawienia kodi na x96air i sprawdzam sobie co i jak Smile
avatar
@zborus Zdecydowanie łatwiej / prosto / wygodnie jest korzystać do odtwarzania list m3u, z aplikacji bezpośrednio z poziomu Androida...
avatar
własnie dostałem liste m3u do testu na 24h od chinczyka i nie wczytuje jej w m-tvguide
avatar
@zborus To sprawdza kolejną wtyczkę, której nazwa już została przedłożona zainteresowanemu...
avatar
właśnie to pvr iptv simple client nie za bardzo podoba mi sie lista programow jak wyglada
avatar
@zborus Niech sobie sprawdzi "fabryczny" dodatek PVR IPTV Simple Client, ewentualnie zapoda wtyczkę m-TVGuide...
avatar
Panowie jaka wtyczka do IPTV najlepsza?
avatar
dokładnie ;-)
avatar
jon1022 - chodzi o wtyczkę o nazwie "plugin.video.canalplusvod" ?
avatar
Marudzili o wtyczkę do Canal plus i dobry mbebe dopomógł ;-) A swoją drogą to chyba jest największym specem od wtyczek DRM w całym projekcie Kodi...
avatar
@Dorsześ poprawilem mape na serwerze sprawdz teraz. Jednak epg ovh nie pozwoli na to by sortowac wedlug kraju w m-TVGuide.
avatar
czy może zainstalować log Viewer?
avatar
@Mariusz89B chętnie podeślę... rozumiem, że chodzi o logi z kodi?
avatar
Pewnie dlatego ze kanaly z epg ovh niemaja koncowek PL.
avatar
@Dorsześ wyslij mi log na pw, zerkne.
avatar
epg z ovh ma się rozumieć... co ciekawe ta sama lista, aplikacji tivimate i tym samym epg daje wszedzie jezyk polski... ktoś ma jakiś pmysł czemu tak?