Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
z tym, że nie zapytał mnie o dostęp do superusera czy to jest powod dla którego nie widze tego pliku?
avatar
dobrze nie włączyłem boxa i już problemy Smile chcę skopiować z android plik do pilota (według metody AMREMOTE ) i okazuje się, że w katalogu /etc nie ma remote.conf
avatar
2 minuty temu odebrałem z paczkomatu, jeszcze nie użytkowałem. Pytając chciałem poznać waszą opinię.
avatar
@zborus Kupiłeś, użytkujesz i nie wiesz?
avatar
X96 air to dobry box?
avatar
z emmc nie będzie
avatar
Muszę tylko podejść do paczkomatu i dzisiaj będę stawiał CE. Czy będzie jakaś różnica w szybkości działania porównując dual boota i single boota?
avatar
@zobrus tak trzeba odinstalować stare repo przed instalacją nowego.
avatar
przeinstalowałem całe kodi i działa instalacja wtyczki v9.0
avatar
to instaluje mi v 8.1.4
avatar
avatar
hmm
avatar
@zborus uzyj m-TVGuide Beta, wersja 8.1.4 dawno juz jest nieaktualna.
avatar
jest extra, ale jeśli chodzi o listę programów to bardziej przekonuje mnie defaultowa skórka Kodi. W ten sposób rodzą się dylematy Smile
avatar
@Tomek jeśli chodzi o skórkę to skłaniam się w stronę Twojej modyfikacji Arctic: Zephyr 2 notoco
avatar
@zborus wygląd listy programów zależy tylko i wyłącznie od skórki w kodi. Zmieniasz skórkę, zmieniasz jej wygląd. A łonogrzmota nie słuchaj (w temacie coreelec) - urodził się z genem antycoreelec
avatar
A czym spowodowana jest Twoja niechęć co CE
avatar
@zborus Noooo zaimponowałeś mi Wink
avatar
wiem, że nie przepadasz za frazą coreelec, ale wszystko zmierza w kierunku tego systemu Smile
avatar
przygotowuje się do postawienia kodi na x96air i sprawdzam sobie co i jak Smile