Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
sprawdz elementum, na torrentach predzej znajziesz perelki, na ff to raczej mainstream i nowosci
avatar
Bourdain*
avatar
Chociaz Anthony Bourndai miejsca nieznane w dalszym ciągu nie wyszukuje.
avatar
Zmieniłem w ustawieniach na źródła polskie + angielskie i jest znacznie lepiej. Tylko czas wyszukiwania jest dłuższy. Fakt, że internet jest po wifi.
avatar
Podaj jakich.
avatar
Właśnie fanfilm mi w dużej ilości tytułów nie wyszukuje źródeł.
avatar
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. - te polecamy. Osobiście - fanfilm i cda mi od lat spokojnie wystarcza. + netflix
avatar
Miało być najbardziej polecacie* Wink
avatar
@zborus Gdzie polecane, przez kogo polecane?
avatar
jakir wtyczki do filmów/seriali najbardziej polecane? fanfilm i co poza tym ?
avatar
A i dla zainteresowanych zadziałało dopiero jak wyczyściłem pamięć podręczną
avatar
Dzięki @Tomek znalazłem tam tymczasową poprawkę, ale jak sam CastagnaIT uprzedza NETFLIX szykuje jakąś niespodziankę.
avatar
avatar
Czy ktoś z Was ma dzisiaj problemy z uruchomieniem NETFLIX na KODI ?, wczoraj do wieczora oglądałem a dzisiaj "Excepttion: KeyError" pytam tutaj zanim zacznę śmiecić po forum bo może u wszystkich tak jest ?
avatar
We wtyczce open meta da się oceniać tylko te treści, które dodało się do lokalnej biblioteki wideo? Mam sparowane konto trakt.tv z open meta i chciałbym by oceny trafiały na trakt
avatar
no tak, kodi team nie doda tego addonu w takim stanie jak jest musi polecieć cała mniej legalna treść.....
avatar
m-TVGuide jest open source zawsze będzie darmowe.
avatar
@jon1022 Dopóki Wink
avatar
@LukasS pracuje razem z mbebe pomagamy sobie to raczej nic dziwnego.
avatar
@LukasS Dopuki m-tvguide jest dostepna za darmo to nie wiem o co chodzi? Wtyczki są opensurce więc każdy może skorzystać z czyjegoś kodu. Całe Kodi opiera się na takiej współpracy, nie tylko wtyczki ale i całe OS np ekipa od Corelec kopiuje część kodu z OSMC i odwrotnie