Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Do wszystkich użytkowników coreelec/libreelec itp - kiedy wyskoczy wam komunikat o nowej wersji Widevine NIE róbcie aktualizacji!!!
avatar
@rupcio76 co jest nie tak? Używam cały czas
avatar
cześć czy wako jest jeszcze funkcjonalne? bo instaluję z waszego poradnika i lipa
avatar
Ale każda z tych wtyczek jak i stron korzysta z innych metod "pozyskania" strumienia.
avatar
Ipla przez przeglądarkę działa w 1080p inne serwisy nie koniecznie
avatar
Okej, okej. Dziwilem sie, bo wtyczka Ipla lata w FullHD, wiec z ciekawosci zapytalem o inne.
avatar
Dlatego że strona to strona a wtyczka korzysta z api dla urządzeń mobilnych - ze strony nie ma możliwości korzystania przez dodatek
avatar
Sytuacja jest podobna przy ogladaniu Horizon Go
avatar
Hej, pytanko mam. Dlaczego w dodatku CanalPlus Vod w kodi mozna ogladac w rozdzielczosci w hd, gdzie na ich stronie jest opcja do ogladania fullhd?
avatar
Wczoraj oglądałem premier league na plusxtv i trochę poprzycinalo. Zastanawiam się jak tam teleele, ale widzę że rejestracja zamknięta a moje konto zostało usunięte pewnie dlatego że zalozylem a nie wykupiłem listy ani razu.
avatar
@mjw Działa na Polskim ip ma problemy w uk z niektórymi isp
avatar
Dodam że potrafi czasami dostać desynchronizacji głosu z obrazem.
avatar
Monika jeszcze sprzedaje ale nie działa na polskim IP.
avatar
W temacie iptv siedzę już parę ładnych lat i król był tylko jeden 1x22 ale już niedostępny.
avatar
Używałem, osobiście nie polecam. Jakość do ceny słaba a obsługa klienta no wali fochem a teleele w moim przypadku lepiej chodzi ale jak to bywa z iptv każdemu to chodzi inaczej
avatar
@zborus Nie, a Ty?
avatar
Używał ktoś listy od Moniki Nova TV?
avatar
@bartek7 => support@sharetv.com
avatar
Chodzi mi o forum sharetv
avatar
Już nieczynna Smile