Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
witam.czy ktoś wie dlaczego wtyczka fanfilm nie działa??
avatar
Czesc.Dzisiaj zniknela mi mozliwosc odtwarzania nc+ z zakladki "Telewizja".Uaktualnilem PVR IPTV Simple Client ale dalej nic. Jakies pomysly?
avatar
Pojawia się i znika
avatar
Jakies 2 tygodnie temu widzialem na teleelevidenie platnosc paypalem, dzisiaj juz nie ma. Usuneli ta mozliwosc?
avatar
OTT Navigator jest jeszcze dobry z tych co używałem, mozesz sprobowac tez Smart IPTV tez ponoć dobra apka, potestuj i wybierz co dla ciebie najlepsze
avatar
Dzięki
avatar
@adrt8v zalezy na jakim urzadzeniu bedziesz korzystał z tego iptv, bo aplikacji jest dużo, są dedykowane na windows, na ekrany dotykowe (android) i na android tv czyli telewizory z android tv i wszelkiego rodzaju boxy ktore są obsługiwane pilotem. Jezeli chodzi własnie o telewizory i boxy to wg mnie Tivimate jest jedną z najlepszych , dla mnie najlepsza , oczywiscie wersja orginalna premium ze sklepu play, nie polecam wersji piraconej nie bedzie działac dobrze, chcesz porzadnej aplikacji na android tv to kup Tivimate Premium
avatar
Jaka aplikacja do iptv oprócz tivimate jest godna polecenia?
avatar
Kiedyś była w sklepie apka HBO ale US - tylko dla tamtego kraju jesli chodzi o XBoxa. I na tym temat się kończy.
avatar
MS ma własną politykę co do DRM. Mają swój własny , dlatego widevine potrzebny do urtuchomienia np HBO go czy NEtflixa - nie jest dostępny. NEtflix masz w sklepie MS z poziomu konsoli, natomiast hbo go - nie zrobiło i nie zrobi nic w tym kierunku bo ich takie patenty nie obchodzą.
avatar
Przecież masz jasno napisane że na xbox to se możesz bombki na choinke powiesić a nie HBO czy netflixa z kodi oglądać. Nie ma i nie będzie. Na żadnym xboxie.
avatar
a jest inny program na xbox ktory ma taka wtyczke i pociagnie te z DRM?
avatar
Nie. Kodi na xboxie jest tylko protezą. Nie ma dostępnej wtyczki inputstream adaptive, więc żadna wtyczka wymagająca DRM nie będzie działać.
avatar
witam. pytanko mam. wtyczka hbo go na xboksie one działa?
avatar
@damek21 Na treści w 1920×1080 powinno, co najwyżej od czasu do czasu lekko przybuforuje Wink
avatar
to juz moje ostatnie pytanie Smile reszte juz wiem
avatar
jeszcze jedno jak mam neta z play 300 gb miesiecznie, na speedtest pokazuje mi srednio 30-40 mb predkosc to wystarczy do ogladania plynnego ?
avatar
avatar
czy na teleelevide... jak kupie liste m3u to moge ogladac na 2 tv czy tylko na jednym ? i druga sprawa jak najelpiej i najbezpieczniej zapłacic ?
avatar
dobra juz działa od kilku tygodni nie mialem maila weryfikacyjnego teraz wkoncu doszedl.....