Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Ja wczoraj chwile ponegocjowalem z gościem od teleele i wysłałem płatność paypal. Wszystko poszło bez problemu. Będzie dobrze Wink Wesołych !!
avatar
@zborus dziękuję, Tobie i wszystkim zdrowych, zdrowych świat no i oczywiście wesołych a jak Smile
avatar
Panowie/Panie wszystkim Wam życzę zdrowych wesołych i spokojnych świątWink z dużą dozą wypoczynku przy waszych pysznie skonfigurowanych pudełkach!
avatar
Teleelevidenie. Pojawiła się opcja Coupons for recharge więc domyślam się, że będzie można płacić paysafecard?
avatar
Jak dobrze liczę to 3 m-ceSmile
avatar
Perfect Money, 14$ wychodzi 11euro więc masz na 2 miesiące plus saldo zostaje 2e
avatar
Szanowni, jak aktualnie ogarniacie Teleele po tej całej aferze? Ktoś korzysta z portfela PM? Ehhh... a było tak dobrze...
avatar
KeepSolid SmartDNS Voucher Code: SMARTDNS2020CHIP
avatar
Nareszcie IPTV Extreme w wersji 110 na MAG! By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
Przestało mi się wczytywać epg, jak wchodzę w FF to bokssie zawiesza
avatar
avatar
Ogarnia ktoś dobrze CE? Podczas uruchamiania dostaje taki komunikat jak na zdjęciu
avatar
No to masz problem z siecią.
avatar
hmm dziwna sprawa, epg przestalo sie wczytywać;/
avatar
Tak - ale to inaczej ciut działa Wink Działa na pewno. Sprawdzałem na 2 niezależnych systemach. Może ci coś na sieci blokuje...
avatar
Wczytuje widget normalnie obserwowane i seriale które oglądam (postęp)
avatar
Działa - to coś u ciebie - może masz problem z połączeniem z trakt.tv Pokaż logi
avatar
Gdzie nie wejdę tam zawias.
avatar
Chce wejsc w filmy -> gatunek i myśli myśli i zonk.
avatar
Panowie nagle FF zaczął mi zawieszać boksa.