Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Grubo grasz, tak fantazjując Wink
avatar
Wiem - ale chciałbym żeby ludzie czytali... takie niespełnione marzenie dziecka...
avatar
@Tomek Wrzućmy na luz, wszystko jest na forum Wink
avatar
@Łonogrzmot - słowo klucz "wgrana na tym urządzeniu" - czyli nie wiadomo co tam jest
avatar
To by było na tyle, następny świeżak proszę....Smile
avatar
@pawel051983 - czyli nie masz kodi tylko jakieś "podrobione kodi" - zacznij od tego: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. - pkt 2
avatar
@pawel051983 W domyśle BOX konfiguracyjnie nie ruszany, Kodi "fabryczne" od Chińczyka? Smile
avatar
Wg. Google Play mam 18.9, a po uruchomieniu kodi w ustawieniach o systemie jest wersja 18.7, która była już wgrana w tym urządzeniu
avatar
@pawel051983 W sklepie Google Play nie ma Kodi 18.9? Smile Smile
avatar
@mjw jak zaktualizować? Szukam i znaleźć nie mogę. Odinstalować i zainstalować na nowo?
avatar
@pawel051983 zaktualizuj do 18.9
avatar
avatar
avatar
@jon1022 bo na stronie nie znajdziesz.
avatar
Wersja kodi 18.7 skompilowany 2020-07-07 Android 9
avatar
@LukasS A możesz jakiegoś linka podać o tym info z datą premiery na 14.02? bo nie mogę takiego info na oficjalnej stronie znaleźć...
avatar
Kodi 19 wchodzi jako finalna - 14 lutego. Wtedy zaplanowana jest premiera , zwał jak zwał. Już zaczynaja pracę nad Kodi 20 , kodowa nazwa zaczyna się... na N zapewne.
avatar
Czy jest gdzieś poradnik, jak pobierać z plusx?
avatar
Dodam jeszcze, że w kodi19 wyświetla sie wszystko dobrze 3 dni wstecz, niestety nie działa mi na tej wrersji wtyczka IPTV Archive Downloader, wyskakuje błąd coś o zaleznosci xmbc python 3.3.0, bylbym wdzieczny jak również ten problem ktoś pomógłby rozwiązać Smile
avatar
Pomoże ktoś z epg w simple client , pokazuje programy jedynie kilkanaście godzin wstecz w przewodniku, kodi v18.9 windows, epg.ovh/pl, w ustawieniach telewizji kodi liczba wyswietlanych dni z przeszłości 3 Wink