Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
@pshtrop - wrzucili aktualizację do Fanfilm z uwzględnieniem twojej poprawki. Dostałem też cynk że repo do k19 prawie gotowe, przechodzi już ostatnie testy (w znaczeniu samo repo, bo wtyczka działa)
avatar
i takie same podejście ma coreelec - po raz pierwszy w historii wypuścili wersję 9.3 z k19 ale jednocześnie utrzymują wersję 9.2 z k18 - ma dostać na dniach aktualizację do 9.2.7
avatar
Mnie osobiście podoba się podejście LibreELEC'a , wstrzymują się jak narazie z wypuszczeniem najnowszej wersji LE 10.0 z Kodi 19 Matrix z uwagi dłuższy proces przejścia, stworzenia wszystkiego od nowa dla sporej ilości platform, uważają także, że nie ma co się śpieszyć, gdyż spora część użytkowników nie pali się do przejścia na Kodi 19. Zdrowe, poprawne podejście, po co mają się śpieszyć ? W pośpiechu rodzą się błędy i inne nieudogodnienia.
avatar
Hehe - chłopaki (chociaż podejrzewam że jest tam też niewiasta) odpowiedzieli że a i owszem i ciekawe...
avatar
Zgłoszę gdzie trzeba Smile
avatar
avatar
tadam - o taką listę chodziło?
avatar
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. - to mi się udało znaleźć - ale dalej nie ma tam zestawienia produkcji stricte netlixa - może na imdb jest po prostu lista
avatar
ale to znajduje filmy dostępne na netflix a nie produkcje netflixa
avatar
avatar
chociaż może z tego coś im się uda wykrzesać
avatar
Dostępne są tylko: 20th Century Fox Sony DreamWorks MGM Paramount Universal Walt Disney Warner Bros.
avatar
Co do filmów - nie jest to możliwe, ponieważ imdb nie udostępnia takich danych: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
Co do seriali - to jest od wielu wielu lat - seriale - sieci - Netflix - dla filmów jeszcze nie ma...
avatar
W związku z tym, że FanFilm wyszukuje również produkcję Netflix czy istnieje jakiś cień szansy na stworzenie kategorii uwzględniającej jedynie filmy/seriale Netlix?
avatar
@rokrystek Kochany, na forum nic nie znajdujesz?
avatar
Kochani,macie jakieś epg dla zagranicznych kanałow?
avatar
Będzie jak wyjdzie, wyjdzie jak będzie. Spokojnie - lepiej poczekać chwilkę dłużej niż dostać niefunkcjonalną wersję
avatar
Wiadomo cos kiedy ma się pojawić FF dla Matrixa?
avatar
Ale nie będą wymuszali aktualizacji z 9.2 do 9.3 (z k18 do k19)