tez nie poszla pisze due to invalic structure
Archiwum Shoutboxa
@Meler przerobilem wtyczke weeb na kodi v19, By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

udalo mi sie raz zainstalowac wtyczke weeb ale dalej nie dzialala dalej nie moge dependies
Teraz to i tivimate przycina mecz. To chyba chodzi o dostawce jednak niz jakiekolwiek ustawienia

Muszę wreszcie dokończyć śniadanie jak zapłacone, reasumując OTT Navigator świetnie się sprawdza, żadnych problemów buforowania/zacinania, amen!
Hehe Nie robił... Właśnie zanim to napisałeś postanowiłem zresetować boxa i zaraz będzie sprawdzenie
Ustawiłem jak najbliżej podobnie do tivimate. Tnie dalej. Bufor zwiększony, sprzętowy dekoder

Nie bać się, wejść do opcji ustawień OTT Navigator, zamieszać w ustawieniach kodeków
Siema. Dlaczego ten sam kanał buforuje co chwilę na ott_navigator a jak użyje tivimate obraz idzie płynnie? Jakieś rady koledzy?
Do HBO EU dopiero dzisiaj wyszła aktualka w oficjalnym repo kodi. I już działa chyba normalnie.
Miałem ten sam problem z wtyczką HBO GO.Dodałem cały pakiet serialu do mojej listy i działa.

