Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
brak jurasa akurat na plus xD
avatar
może i sobie poradzą ale bez Jurasa to już nie będzie takie same KSW
avatar
Dopóki jest tak powszechna Wink dostępność Viaplay, pasjonaci KSW poradzą sobie Wink
avatar
szkoda, szkoda
avatar
Oooo KSW tylko w Viaplay
avatar
Szukaj, będziesz miał jasność...
avatar
Panowie gdzie obejrze furioze? ... wiem w kinieSmile ale w necie juz mozna dorwac?
avatar
Play się wyłożył
avatar
Awaria OVH !!! Całe szczęście że nie dotknęła naszych zasobów Smile
avatar
@pshtrop Z naciskiem na słowo "jakaś", nie dotknęła...
avatar
No to była jedna z największych aktualizacji ostatnich miesięcy jak nie lat. Istnieje ryzyko że coś pójdzie nie tak. Ważne że działa
avatar
Jakaś wielka awaria OVH
avatar
@Tomek Zarówno w FF na Androidzie jak i Windowsie, pomogło wyczyszczenie cache i ponowna integracja z Trakt. Potwierdzam, wszystko działa, dobra robota.
avatar
Historia OK Listy seriali OK Listy odcinków OK. Działa jak porobione są listy własne w trakcie.
avatar
@Piotr.W - mało szczegółów podałeś - z testów jakie porobiłem i z tego co wiem robili je też autorzy fanfilm (przynajmniej tak mi odpisali) to:
avatar
@Łonogrzmot - wiele dziwnych produkcji nie ma na tb7/rapid, a o dziwo są na netflix - teraz nie trzeba 2 wtyczek przesuzkiwać, bo fanfilm robi robotę.
avatar
Synchronizacja z Trakt, w moich serialach działa: kolekcja, obserwowane, proponowane, postęp, odcinki, odkryj, wyszukiwarka. ie działa: historia, odcinki, listy seriali, listy odcinków,
avatar
Brawo Ty! Smile
avatar
FanFilm po update do 2021.11.12.0, zrobiłem ponowną autiryzację z Traktem i jest OK.
avatar
Kodi 19.3 wersja wtyczki FanFilm 2021.11.12.0 działa idealnie! Smile