Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Bo twój thermomix nadaje na tym samy MAC co kodi - dlatego nie tnie
avatar
@Zygzaczeq u mnie sie tnie, ale tylko jak robię sałatkę w termomixie reszta ok Tongue
avatar
u nas nie, nawet jak korzystamy z kodi...
avatar
@Zygzaczeq a u nas nie bo nie korzystam z kodi
avatar
siema, u mnie kodi MAC tnie się, a u was?
avatar
@mtr81 dzięki za info
avatar
Pewnie nie za dużo, obstawiam wiek szkolny
avatar
Zygzaczeq.. z ciekawosci zapytam. Ile Ty masz lat na karku ?
avatar
I zapomniałeś o pytaniu... Ja prdle....
avatar
Pytanie mam, szukałem wideo do pobrania z PolsatGO, ale nie znalazłem i się spóźniłem.
avatar
Żaden z operatorów nie dystrybuuje via internet kanału Wydarzenia 24 za free.
avatar
Widze nerwowo w SB więc i ja dorzucę 4 grosze Tongue nie moge znaleźć ani apki ani dostępnego w megago/tvp VOD/wp pilot programu wydarzenia24, kojarzy ktoś może czy poza np polsat box go idzie to jakos dodać sobie do listy IPTV?
avatar
W tym przypadku mamy do czynienia z euforią - o kodi - o wtyczki - o tv za free - o nie działa - o są problemy - o nielegalne - o działa... itp
avatar
@p3t3n3t - ja jednak wolę żeby takie szlaczki czy jak im tam zaśmiecali tu a nie wątki...
avatar
@Tomek siema, to dobrze że nie jest to nielegalne w PL
avatar
Panowie szefowie czy nie jest możliwym aby w SB pisali ludzie od X postó czy inne takie. Przecież to jest cyrko co tu sie wyprawia ? Może i jestem stary, ale to tylko taka sugestia Tongue
avatar
@Zygzaczeq - IPTV nie jest nielegalne w PL. Wielu dostawców lokalnej tv kablowej w ten sposób udostępnia telewizję. Używaj czego chcesz - a najlepiej jednak polsatu
avatar
@RebA Do ..... nędzy, włącz sobie słownik/korektę pisowni!
avatar
@Zygzaczeq no to zamawiaj i plac dla nich, a jeszcze parę dni temu pytałeś o adresy MAC jak to działa aby nie klucic się z rodzicami o szkiełko
avatar
siema, ale to jest nielegalne, lepiej zamówić sobie abonament TV w Polsacie