Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
@Zygzaczeq - i jak to sobie wyobrażasz? Serwis trzymający w archiwum wszystkie produkcje z ostatnich 10 lat z wszystkich programów?
avatar
Nie ma
avatar
@Tomek dzięki za odpowiedź. To jestem trochę zdziwiony. Czyli nie ma możliwości mieć ocen filmów z filmweb w kodi na ten moment?
avatar
siema, jakby ktoś mógł stworzyć jakiś sposób oglądania powtórki z przed 6 lat albo 7 lat, bo zapomniałem obejrzeć np: na Polsacie koncertu np: z 2018 roku. fajnie jakby takie wspomnienie wróciło Smile z góry uprzedzam że uwielbiam oglądać powtórki koncertów z 2018 roku
avatar
W sensie na forum Smile
avatar
nie mogę nic zapytać bo jestem w oczekiwaniu na aktywację Big Grin
avatar
Dzień dobry , super że znalazłam to forum , mam nadzieję ,że naprawię to co zepsułam XD
avatar
nikt nie wynalazł takiego pomysłu do oglądania darmowych materiałów polsatu? przydałby się taki pomysł Smile
avatar
Siema
avatar
Nie pobiera tych ocen. W bazie jest puste pole przy ocenie dla filmu zescrapowanego tym dodatkiem. Kodi pobiera z bazy danych ten paramter i pokazuje go jako ocenę kodi. Niektóre skórki - te od juriala pokazują inne oceny - ale to wynika z współpracy z dodatkiem tmdb helper
avatar
Czy dodatek filmweb do katalogowania filmów nie powinien pobierać oceny z filmweb? Np dla filmu dom Gucci widzę ocenę 6,6 podczas gdy na stronie jest 6,4. Bullet Train W kodi 7,5 Na filmweb 6,8. Czy coś trzeba przestawić w ustawieniach?
avatar
Siema, i nikt nie wynalazł takiego pomysłu do oglądania darmowych materiałów polsatu?
avatar
W moim przypadku nie wyszukuje serialu który aktualnie oglądałem - wypadl z puli pizycji które można wyszukać na ff - na oryginalnym portalu tb7 nadal jest.
avatar
@dwksc1906 okazuje się, że znajduje linki ale zawęziła się liczba pozycji, które wyszukuje ff
avatar
Tradycyjnie w weekend mają obciążone serwery i w kodi mija czas na odpytanie - niestety ich wyszukiwarki w weekendy leżą
avatar
Cos sie dzieje z tb7? Od dwoch dni nie znajduje linkow ff
avatar
Ale na MTV guild chyba nie ma jak widzę
avatar
Właśnie dziś instaluje kodi na nowo i zobaczę czy coś zostało dodane czy dalej jest kicha chyba jedyna aplikacja gdzie takie problemy
avatar
Tamto o czym piszesz zostało już dawno ogarnięte, jednak później pojawił się nowy problem, ale z tego co widzę nikt go nie zgłosił.
avatar
Chodzi oto, że dawno temu był problemz Vectra ciężko było zrobić dlatego pytam się czy dalej jest ^^