Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
A sprawdzałeś czy na stronie dane źródło działa?
avatar
Cześć wie może ktoś dlaczego nie działa od kilku dni we wtyczce ekino żródło mix
avatar
Dziekuje bardzo ,sprawdze czy FanFilm znajdzie cos na cda premium
avatar
Nie da się. Można tylko z jednego scrapera jednocześnie korzystać - czyli albo offline - czyli NFO albo online - czyli TMDB,
avatar
Mam stworzone NFO ,ale myslalem ze mozna jakis scraper tak skonfigórowac zeby najpierw szukał NFO pozniej np w TMDB
avatar
NFo się nie pobiera - tylko samemu tworzy albo ręcznie albo przez zewnętrzne programy (lub też eksportując istniejącą bibiliotekę). Jak sobie wyobrażasz powiązanie z CDA? Tam większość plików (poza premium) ma nazwy z kosmosu - jedyni9e na premium możnaby coś pokombinować - ale trzeba by dodać opcję dobsługi biblioteki. Możesz próbować przez FanFilm + podpięcie konta premium cda - wtedy możesz dodawać do biblioteki przez FanFil, - ale i tak nie będą tworzone pełne pliki NFO - trzeba b edzie zewnętrzny scraper zatrudnić - ale to i tak b edzie zapis do bazy danych a nie do NFO - to dopietro po eksporcie biblioteki z zaznaczoną opcją tworzenia NFO
avatar
i nie ma to powiazanie z CDA ?
avatar
Czyli .NFO pobiera tylko jesli film jest w bibilotece ?
avatar
Nie za bardzo - musiałbyś mieć dany plik dodany do biblioteki kodi
avatar
Jest taka możliwość żeby podczas ogladania filmu np. z CDA pobierało info z pliku .NFO ?
avatar
Przetestowałem CDA.pl z Twoją poprawką dla urllib3 i działa Smile Ale przypomniałem sobie czemu cofałem aktualizacje. Do C+ dawno nikt zaglądał Wink
avatar
Wiem że dziwnie to brzmi, ale u mnie lista kanałów.m3u wyciągnięta z HBO Max działa na tej wersji na nowych 20.3.17 po 20 sekundach zamraża obraz. Ba sama wtyczka i filmy już nie mają tego problemu z najnowszymi wersjami 20.3.17. Nawet zatrzymałem aktualizację dla urllib3 bo mi wysypywało któreś wtyczki. Siedzę na v 1.26.16. Ty chyba zrobiłeś poprawkę dla cda.pl? Ale jeszcze nie testowałem Wink
avatar
@sky02 Tak przetrawiam Twój komentarz przez 4 dni, bo wypływa z niego wniosek, że szkoda w takim układzie w ogóle pochylać się na pisaniem wtyczek bazujących na ISA :-)
avatar
tailscale postaw, połączysz wszystkich i puścisz przez to samo łącze
avatar
Witam jakiego vpn polecacie do ominiecia blokady domowej netflixa?
avatar
potestuje dzisiaj jak uda mnie sie wmiare wczesnie skonczyc robote
avatar
oglądam na c+ box i mi box 4k i nokia 8000
avatar
Nie wiem na jakim sprzęcie oglądasz, ale jak jakiś atv to zacznij od cofnięcia InputStream Adaptive do 20.3.1 . W wp masz g... nie jakość Wink
avatar
Ale widzę że w wp pilot jest dalej TVN i Polsat w pakiecie za darmo
avatar
Muszę pokombinować chyba:/ w playerze też programy jak TVN usterka online mam tylko dźwięk obraz czarny.