@rafalmar1981 chyba smart iptv, kiedys bylo ale tak potrzeba vpn chyba ze jeste po za grancia PL
Archiwum Shoutboxa
witam a czy zna ktoś może na czym mógłbym puścić listę m3u na tym samsungu(tizenie) nieszczęsnym
To ostanie wydanie dla kodi 19 - w sumie taki hotfix... przed tym co nas czeka...
@archi334 nie ma takiej opcji, zamknieta rejestracja, wczoraj pytalem czy dolozy mi profil bo brakuje mi miejsca na nowe listy
Witam jaki kod do dowlondera z naszymi aplikacjami bo mi gdzieś temat znikną ?


