Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Witam
avatar
Witam
avatar
@Sierak2012 na webos raczej nic nie znajdziesz, jak masz lisk do listy to np siptv, jak masz serwer i mac to nic nie ogarniesz na tym tv
avatar
Znacie dobrą apke do TREX na webOS?
avatar
super - to pisz do mbebe
avatar
Jest jeszcze vizjer.eu - ta nie chowa się za cloudfare.
avatar
Padła domena vizjer.pl, ale działa na nowej vizjer.com. Do podmiany we wtyczce MB filmy.
avatar
siema
avatar
Dzień dobry wszystkim
avatar
Hej.
avatar
@kopernik1983 doklej sobie jakiegoś awatara, będziesz się odróżniał. Choć i tak Cię zapamiętam za spostrzegawczość Wink
avatar
Nom dokładnie jak na złasić wszyscy na rrrr.
avatar
Zdarza się , a tym bardziej , że podobne nawet tak jak się okiem rzuci :lol: :lol:
avatar
Za daleko się cofnąłeś i poje... osoby Smile to nie ten Smile
avatar
Dobra przeanalizowałem i @kopernik1983 zwracam honor PRZEPRASZAM masz w 100% rację. Pogubiłem się
avatar
Ja tam czytałem od "Nikt nie wie jak z.planety wyjac m3u? Szukam wszedzie.." i inne mam odczucia Wink
avatar
No nie wiem czy nie o to , czytam wyraźnie , czy można przekonwertowac listę z pliku na link. Ale ja mało dosyć szkół skończyłem :lol: :lol: więc kto tam wie :lol: :lol: a oprócz hostingów , są jeszcze pastebiny gdzie można ów plik wrzxucić żeby mieć ten link który toprogram odczyta , możliwości jst wiele.. Smile
avatar
@kopernik1983 myślę że nie o to tu chodziło, o podmianę danych w liście. Specjalnie zostały wykasowane by nie upubliczniać.
avatar
@rafalmar1981 To napisz do kolegi by się do mnie odezwał na priv . Bo jak chce więcej przekierowań to można to uzyskać przez stare htm, ale to już nie tu. Opieprzą nas Wink
avatar
@rafalmar1981 jeżeli masz listę w takiej formie jak podałeś sansat , tyle ze masz go w pliku to podstaw dane z tego pliku czyli user pass do linku i tyle. Przykład : Masz w pliku stream do knału np z takiego sansat: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. gdzie 02021itd do samego / to user a pomiędzy /....../ to pass. Podstawiasz to do takiego linku który wrzuciłeś i wszystko czyli By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. @rafalmar1981