Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 40,878
» Najnowszy użytkownik: fappal
» Wątków na forum: 4,833
» Postów na forum: 44,503

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 151 użytkowników online.
» 1 Użytkownik(ów) | 147 Gość(i)
Bing, Google, Yandex, wajnert

Ostatnie wątki
EPG
Forum: Główny dział z EPG
Ostatni post: szwejk
Wczoraj, 11:27 AM
» Odpowiedzi: 435
» Wyświetleń: 64,267
FanFilm - temat zbiorczy ...
Forum: Problemy z wtyczkami
Ostatni post: tele
Wczoraj, 08:03 AM
» Odpowiedzi: 765
» Wyświetleń: 71,265
Kodi v21 i serwer samba p...
Forum: Kodi dla początkujących
Ostatni post: jerzyk17
25-04-2024, 06:28 PM
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 92
Najlepsza skórka dla Andr...
Forum: Skórki
Ostatni post: arkady1964
25-04-2024, 01:56 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 353
Kodi i Shield Tv
Forum: Android
Ostatni post: lesio
25-04-2024, 11:50 AM
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 168
Xiaomi TV Box S 2nd Gen -...
Forum: Dyskusja ogólna
Ostatni post: shados
25-04-2024, 06:27 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 63
Titan MOD vs. Titan Vanil...
Forum: Skórki
Ostatni post: arkady1964
25-04-2024, 03:41 AM
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 1,046
Extrakcja linkow do szuka...
Forum: Kodi dla początkujących
Ostatni post: AndrzejNos
23-04-2024, 06:56 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 193
Kodi
Forum: Problemy z wtyczkami
Ostatni post: lolo99
23-04-2024, 03:55 PM
» Odpowiedzi: 18
» Wyświetleń: 411
Szukasz telewizji IPTV?
Forum: Aktualności
Ostatni post: peterek
23-04-2024, 11:42 AM
» Odpowiedzi: 10
» Wyświetleń: 5,174

 
  Problem nc+go z windows10
Napisane przez: kryniokodi - 05-05-2020, 08:27 AM - Forum: Problemy z wtyczkami - Odpowiedzi (1)

Witam.
Od niedawna zainstalowałem Kodi na systemie Win 10.
Wtyczka nc+go teoretycznie działa ,natomiast problem zaczyna się w momencie chęci odtworzenia jakiegokolwiek materiału.
Na początu instaluje się Widevine cdm ,a następnie akceptacja  Widevine CDM Eula a tuż po tym napis :
Błąd NC+ go    ......więcej w dzienniku zdarzeń .
 
W załączniku dziennik logów.
Proszę o pomoc i wyrozumiałość jestem początkującym użytkownikiem forum.
 Pozdrawiam



Załączone pliki
kodilogi.txt
Rodzaj pliku: .txt
Ilośc pobrań: 2
Rozmiar: 74.7 KB
Wydrukuj tę wiadomość

  Prime Video
Napisane przez: p3t3n3t - 05-05-2020, 08:12 AM - Forum: Poszukuję wtyczki - Odpowiedzi (2)

Jak w temacie czy ktoś używa jakiejś wtyczki do Amazon Prime Video? Ja znalazłem coś takiego By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. i to działa, ale jakoś tak bardzo wolno ładuję wszystko. Więc może ktoś, ma, zna lepszy pomysł? No oczywiście jest też Browser Lancher, no ale tu już trochę lipa z pilotem. Reasumując ktokolwiek słyszał, ktokolwiek wie, będę wdzięczny  Smile

Wydrukuj tę wiadomość

  CoreELEC 9.2.2
Napisane przez: madcap - 04-05-2020, 12:19 PM - Forum: CoreELEC - Odpowiedzi (1)

Nie mogę zrobić aktualizacji, pendrive 32 GB a chyba brak miejsca, muszę od nowa wgrać CoreELEC 9.2.2 czy da się zrobić aktualizacje ?
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Wydrukuj tę wiadomość

  Kodi zawiesza się po wejściu do biblioteki
Napisane przez: barteek_93 - 03-05-2020, 05:25 PM - Forum: Problem z Kodi - Odpowiedzi (5)

Witam, od kilku dniu korzystam z Amazon fire stick 2gen i zdecydowałem się zainstalować na nim kodi 18.6 ze względu na wygodną obsługę nc+go oraz cyfrowy Polsat go. Oba dodatki działają jak należy jednak problem z kodi pojawia się gdy po włączeniu nacisnę przycisk "w dół" (przejście do biblioteki)  apka się zawiesza nie da się zupełnie nic zrobić. Czy jest możliwość wyłączenia przejścia do biblioteki przyciskiem "w dół" z głównego ekranu? Dodam że automatyczna aktualizacja biblioteki jest wyłączona, nie za bardzo wiem jak mogę sobie z tym poradzić, może macie jakieś pomysły?

Wydrukuj tę wiadomość

  ANDROID SMART TV BOX CS918 KODI XBMC 4x1.6GHz 8GB
Napisane przez: mdss82 - 03-05-2020, 04:39 PM - Forum: Android - Odpowiedzi (13)

Cześć wszystkim

Jakiś czas temu otrzymałem  ANDROID SMART TV BOX CS918 KODI XBMC 4x1.6GHz 8GB,
bardzo chciałbym na tym sprzęcie odpalić kodi posiadające  wtyczkę PVR IPTV Simple Client, próbowałem ściągnąć apkę z Google play jednakże nie ma takiej możliwości, czy wina lezy po wersji androida -specyfikacja urządzenia poniżej czy to inna kwestia.
Z góry dzięki za pomoc i wyrozumiałość 
Specyfikacja techniczna:

Chipset
CPU: RockChip 3188 Quad-Core,ARM Cortex-A9; 1.6GHz
GPU: Quad-Core,Mali-400 GPU 600MHz;OpenGLES2.0/1.1 and OpenVG1.1
HDMI
HDMI 1.4 1920x1080p FHD
Pamięć
2GB ROM DDR3, 8GB RAM FLASH
Obsługiwane rozdzielczości
1080p FULLHD, 720p HD, 480p
Zasilanie
DC 5V (zasilacz sieciowy w zestawie 230V/5V)
Obsługiwane formaty foto
JPG, JPEG, BMP, PNG, TIFF, itp.
Obsługiwane formaty audio/video
AVI, WMV, MP4, MOV, AVS, RMVB, FLV, MKV, ASF, MPG, MPEG, DAT, VOB, MP3, WAV, OGG, AAC, MID, WMA, AMR, itp.
Obsługiwane formaty dokumentów
PDF, EPUB, TXT, HTM, HTML, RTF, PDB, FB2, PDB, DJVU, IW44, MOBI, TCR, itp.
Kodeki
[b]MPEG-4 (H.264), DivX, Xvid, MPEG-2[/b]
Wbudowana karta WIFI, Bluetooth
802.11n 2.4GHz do 150Mbit/s
Bluetooth: 4.0
Możliwość podpięcia myszki do USB
TAK
Obsługiwane karty pamięci
microSD/microSDHC 2 GB do 32 GB
DLNA
TAK
Antena WIFI
TAK zewnętrzna
Interfejs
2xUSB 2.0AV OUT ( telewizyjne - wyjście cinch męskie), HDMI, 1xUSB OTG, SPDIF, RJ45, IR, port microSD
Systemy operacyjny:
Android KIT KAT 4.4.2

Wydrukuj tę wiadomość

  KODI na FireStick
Napisane przez: laska - 03-05-2020, 01:38 PM - Forum: Android - Odpowiedzi (5)

Cześć, problem jest następujący. Po instalacji Kodi, załączam normalnie, wszystko instaluje i działa. Po wyłączeniu nie mogę już uruchomić KODI. Podczas proby uruchomienia pojawia się czarne tło i nic więcej. Czyszczenie pamięci aplikacji nie pomaga. W czym może być problem?

Wydrukuj tę wiadomość

  szybka zmiana wyjścia audio
Napisane przez: lukas.85@yahoo.com - 03-05-2020, 09:03 AM - Forum: Poszukuję wtyczki - Odpowiedzi (4)

Witam,
Aby zmienić wyjście dźwięku (np. po podłączeniu słuchawek przewodowych, bluetooth) muszę wejść w ustawienia systemu. Jest możliwość utworzenia jakiegoś skrótu na pilocie bluetooth aby zmieniać to szybciej, nie wychodząc z tv/netflixa/phantoma itp.?
System Coreelec

Wydrukuj tę wiadomość

  Odczyt dekoderów dźwiękowych HD na odtwarzaczu Kodi na mini pc Nuc
Napisane przez: Darekrocznik71 - 02-05-2020, 03:55 PM - Forum: Dyskusja ogólna - Brak odpowiedzi

Słuchajcie ktoś odtwarza filmy z Kodi i podaje dźwięk na amplituner poprzez hdmi, u mnie na sterownikach Pulse przy ustawieniu 2.0 w Kodi idzie jedynie Dolby Digital 5.1 a pozycje w DTS HD MASTER 7.1, jak dam normalnie w Kodi 7.1 to idzie jako PCM 7.1, jak dałem Alsę to można wybrać dodatkowo w ustawieniach Kodi, żeby odtwarzał DTS, HD Master i True Hd no ale tak idzie max Dolby Digital 5.1 , przerabia nawet zwykły DTS na Dolby Digital. Kodi odtwarzam z mini pc Nuc 8i7BEH na Intelu 7 z Linux Debian, na nim Kodi najnowsze Leila. Ktoś odtwarza te dekodery z Kodi podłączonego do amplitunera?

Wydrukuj tę wiadomość

  Shortcuts
Napisane przez: karkas - 02-05-2020, 05:50 AM - Forum: Kodi dla początkujących - Odpowiedzi (2)

Czesc

Czy jest mozliwosc ustawienia/zrobienia skrótu podmenu wtyczki na glówny ekran Kodi wraz z zawartoscia jaka w danej wtyczce jest dostepna?

Chodzi dokladnie o to zebym nie musial najpierw wchodzic w np. Fanfilm pozniej wybieral podliste i kolejna podliste ,tylko zebym mial
dostep prosto z glownego menu Kodi do np. bajki, filmy wraz z ikonami i opisami z danej wtyczki.

Jesli byl juz taki temat prosze o przekierowanie.

Wydrukuj tę wiadomość

  Znikające zdarzenia z 5 dnia EPG
Napisane przez: adriannt - 01-05-2020, 10:58 AM - Forum: Problemy - Odpowiedzi (5)

Cześć,
Chciałbym zgłosić problem z EPG.
EPG powinno mieć 5 dni wstecz. Podczas dzisiejszej aktualizacji zniknął mi film z archiwum.
Film "Boże Ciało" leciał w Canal+ Film 26 kwietnia o 23:40, w EPG już "wyleciał" ( By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. )
Rozumiem, że EPG jest od 27 kwietnia (od 00:00).
Czy moglibyście aktualizować EPG co kilka godzin, aby faktycznie było 5 dni wstecz? Byłbym wdzięczny.

Wydrukuj tę wiadomość