Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 41,074
» Najnowszy użytkownik: mwolstein
» Wątków na forum: 4,849
» Postów na forum: 44,603

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 353 użytkowników online.
» 15 Użytkownik(ów) | 336 Gość(i)
Bing, Google, fajniuch[?], heniek-997, Johnu, jutu[?], marcin4321, michalwhv, negatyw, onkel, PLDzerghh0, redhunter, szopns, us3r@wp.pl

Ostatnie wątki
Film
Forum: Filmy
Ostatni post: redhunter
10 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 320
» Wyświetleń: 62,533
Launcher Manager-wyłącz d...
Forum: Aplikacje
Ostatni post: bronek105
10 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 347
» Wyświetleń: 127,680
Szukam EPG do kanałów via...
Forum: Pomoc & Poradniki
Ostatni post: bronek105
Wczoraj, 06:18 PM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 33
Seriale na Netflix
Forum: Seriale
Ostatni post: redhunter
Wczoraj, 02:29 PM
» Odpowiedzi: 158
» Wyświetleń: 175,667
ViDoc TV
Forum: Aktualizacje i zmiany
Ostatni post: sky02
Wczoraj, 01:58 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 87
Filmy
Forum: Filmy
Ostatni post: szopns
Wczoraj, 12:05 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 53
Co teraz słuchasz?
Forum: Off topic
Ostatni post: redhunter
Wczoraj, 08:32 AM
» Odpowiedzi: 193
» Wyświetleń: 34,851
Arctic: Zephyr 2 - Resurr...
Forum: Skórki
Ostatni post: arkady1964
10-05-2024, 04:52 AM
» Odpowiedzi: 266
» Wyświetleń: 40,208
Nieprawidłowe EPG TeenNic...
Forum: Główny dział z EPG
Ostatni post: Dariusz96
09-05-2024, 02:45 PM
» Odpowiedzi: 2
» Wyświetleń: 84
Titan Vanilla
Forum: Skórki
Ostatni post: arkady1964
09-05-2024, 06:12 AM
» Odpowiedzi: 23
» Wyświetleń: 13,162

 
  Amlogic S912 vs S905X
Napisane przez: ramzi - 07-09-2017, 06:35 PM - Forum: Dyskusja ogólna - Odpowiedzi (9)

Witam

Czy ktoś z doświadzczenia jest w stanie powiedzieć  czy róznica w wydajności pomiędzy  S912  vs S905X  jest odczuwalna ??

Czy można znaleźć w tvboxach coś bardziej wydajnego od S912 co byłoby jeszcze w rozsądnej cenie ??
Wiem , że jest jeszcze Nvidia Shield ale to już troche kosztuje.

pozdrawiam,
Ramzi

Wydrukuj tę wiadomość

  Spotify
Napisane przez: pAblosik - 07-09-2017, 12:42 PM - Forum: Poszukuję wtyczki - Brak odpowiedzi

Elo Elo. Zna ktoś działająca wtyczkę Spotify pod osmc rpi2?

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Wydrukuj tę wiadomość

  Jak dodać filmy/seriale do biblioteki w Kodi 17 z dodatku Covenant.
Napisane przez: mjw - 07-09-2017, 01:02 AM - Forum: Poradniki z kodiwpigulce.pl - Odpowiedzi (5)

Jeśli masz problem dotyczący poradnika - możesz zadać pytanie w tym wątku. :Smile

[Obrazek: Screenshot_23.jpg]


Cytat:Aplikacja Kodi pozwala nam na dodanie do biblioteki filmów i seriali, które mamy dostępne na naszym dysku.
Jednak wtyczka Covenant ma funkcje integracji z biblioteką co oznacza, że możemy dodać interesujące nas materiały wideo do naszej bibliotek aby później szybciej i łatwiej móc mieć do nich dostęp.
Jak wygląda biblioteka? Na poniższym obrazku jest bibliotek filmów, które zostały dodane z wtyczki Covenant, która jest dostępna z ekranu głównego -> filmy/seriale.
Materiały, które dodany do biblioteki z wtyczek, dysku czy innych źródeł są katalogowane według roku produkcji, gatunku, tytułu, obsady, reżyserii, itp.

Poradnik: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Wydrukuj tę wiadomość

  Ambibox Lightpack - niby ambilight
Napisane przez: ramzi - 06-09-2017, 06:50 PM - Forum: Dyskusja ogólna - Odpowiedzi (1)

Witam

Czy ktoś już tego próbował ??

Na allegro są zestawy na różne rozmiary tv. Ceny nie są jakieś tragiczne.
Widziałem , że jest jakaś appka na andka w wersji beta, i jeszcze wtyczka do kodi.

Jeśli ktoś ma to niech napisze jak to się sprawuje i czy to się nadaje do podpięcia pod tv boxa na andku z kodi ??

Wydrukuj tę wiadomość

Thumbs Up Pomysł na konkurs z okazji 1000 lajków na FB!
Napisane przez: mjw - 06-09-2017, 06:26 PM - Forum: Konkursy - Odpowiedzi (4)

Cześć wszystkim!
Ostatnio przekroczyliśmy magiczną liczbą 1000 lajków na FB i z tej okazji chcę zorganizować konkurs, w którym do wygrania będzie MECOOL M8S PRO PLUS! Fajnie nie?
No tak tylko chodzi o to, że potrzebujemy waszej pomocy w organizacji. Macie jakiś pomysł na konkurs? Aby nie był za łatwy i nie był za trudny? 
Wśród pomysłodawców też coś rozlosujemy. Tongue

Wydrukuj tę wiadomość

  OSMC
Napisane przez: czuczer - 05-09-2017, 02:15 PM - Forum: Problem z Kodi - Odpowiedzi (2)

Dodaje wątek OSMC bo trochę osób używa a nie było

Wydrukuj tę wiadomość

  Kodi dla Androida 4.4.2
Napisane przez: czuczer - 05-09-2017, 09:06 AM - Forum: Android - Odpowiedzi (7)

Gdyby ktoś tak jak ja miał box'a którego lubi ale który nie ma opcji na andka wyższego niż 4 to polecam EBMC:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

To lekko zmodyfikowany kodi na którym działają wszystkie nowe wtyczki

pzdr

Wydrukuj tę wiadomość

Exclamation Promocje na androidowe boxy
Napisane przez: mjw - 04-09-2017, 11:15 PM - Forum: Dyskusja ogólna - Odpowiedzi (135)

To będzie taki temat, w którym będę się starać wrzucać promocję z boxami, które są warte uwagi. 

Aktualnie w promocji jest posiadany przeze mnie box MECOOL M8S Pro+

Cena: €31.15
Kolejny raz powtórzę. Nic lepszego w takiej cenie nie kupicie. Jeden z niewielu boxów, na którym działa Netflix w wysokiej rozdzielczości. Istnieje możliwość instalacji Android TV.

Cytat:TV Box MECOOL M8S PRO PLUS Amlogic S905X Quad Core 2GB DDR3 RAM 16GB ROM Android 7.1 2.4G WiFi 100M LAN 4Kx2K 60fps HDR10 H.265 HEVC VP9 


Kupisz tutaj: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Wątek deva z AndroidTV dla tego urządzenia: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

RECENZJA: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Wydrukuj tę wiadomość

  Wtyczka opensubtitles
Napisane przez: muszeq - 04-09-2017, 05:47 PM - Forum: Problemy z wtyczkami - Odpowiedzi (7)

Witam,

Mam mały problem z wtyczką opensubtitles. Otóż, chciałem wczytać napisy do pierwszego odcinka Twin Peaks i wyskakuje komunikat, że nie znaleziono napisów. Po wejściu na stronę opensubtitles ręcznie normalnie da się wyszukać te napisy.

Próbowałem testowo wczytać napisy do nowej serii Narcos czy starych odcinków Twin Peaks i wszystko się ładnie wczytuje. Czemu więc akurat do nowej serii Twin Peaks nie potrafi znaleźć napisów? Czy ja coś robię źle?

Wydrukuj tę wiadomość

Question Jak dodawać swoje kategorie w skórce Estuary MOD?
Napisane przez: binder - 04-09-2017, 10:41 AM - Forum: Skórki - Odpowiedzi (9)

Sprawa dotyczy dokładnie tej skórki:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


Chciałbym po lewej stronie ekranu dodać swój "dział" np. "Tinklepad", w którym po najechaniu na niego po prawej stronie wyświetlałaby się zawartość wtyczki Tinklepad, a dokładnie katalog >Latest HD?

Z góry bardzo dziękuję za pomoc..

5!

Wydrukuj tę wiadomość