Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  





Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 40,900
» Najnowszy użytkownik: Dolcedoll89
» Wątków na forum: 4,834
» Postów na forum: 44,512

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 218 użytkowników online.
» 9 Użytkownik(ów) | 205 Gość(i)
Applebot, Bing, Facebook, Google, Darecki_W, Dolcedoll89, Error50, grzegorz30, lfexd@o2.pl, mietek440, Petek, peteridec, szopns

Ostatnie wątki
EPG
Forum: Główny dział z EPG
Ostatni post: sky02
59 minut(y) temu
» Odpowiedzi: 438
» Wyświetleń: 64,509
Arctic: Zephyr 2 - Resurr...
Forum: Skórki
Ostatni post: arkady1964
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 249
» Wyświetleń: 38,295
Kodi 21 Omega - oficjalni...
Forum: Wiadomości
Ostatni post: sky02
3 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 19
» Wyświetleń: 1,159
Kodi v21 i serwer samba p...
Forum: Kodi dla początkujących
Ostatni post: jerzyk17
Wczoraj, 08:21 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 133
TVC SUPER
Forum: Aktualizacje i zmiany
Ostatni post: sky02
Wczoraj, 07:25 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 136
konto Plusx
Forum: Sprzedam / Kupię / Zamienię
Ostatni post: Sierak2012
Wczoraj, 12:22 PM
» Odpowiedzi: 5
» Wyświetleń: 1,333
FanFilm - temat zbiorczy ...
Forum: Problemy z wtyczkami
Ostatni post: tele
26-04-2024, 08:03 AM
» Odpowiedzi: 765
» Wyświetleń: 71,638
Najlepsza skórka dla Andr...
Forum: Skórki
Ostatni post: arkady1964
25-04-2024, 01:56 PM
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 364
Kodi i Shield Tv
Forum: Android
Ostatni post: lesio
25-04-2024, 11:50 AM
» Odpowiedzi: 6
» Wyświetleń: 183
Xiaomi TV Box S 2nd Gen -...
Forum: Dyskusja ogólna
Ostatni post: shados
25-04-2024, 06:27 AM
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 75

 
  Wersja Kodi
Napisane przez: aditech - 31-08-2017, 08:12 AM - Forum: Kodi dla początkujących - Odpowiedzi (3)

Witam chcialbym zapytac moze sie ktos orintuje czy kodi sciagniete ze sklepu play jest takie samo co pociagniete ze stony internetowej,pytam bo uzywam od jakiegos czasu i na tv sony i na boxie ENYBOX i mam takowy problem iz ogladam jakis kanal i po kilku czasem kilkunastu minutach wywala mnie do listy programow(mowie tu o korzystaniu z wtyczki wizja tv) lub tymi podobny,przy korzystaniu z innych do filmow problem nie wystepuje ,szukam rozwiazania i tak wpadlem ze to moze byc wlasnie powodem...moze ktos ma inne sugestie ??

Wydrukuj tę wiadomość

Question Testowe dostęp do real-debrid
Napisane przez: mjw - 31-08-2017, 12:12 AM - Forum: Aktualności - Odpowiedzi (12)

Dostaję sporo wiadomości i pytań odnośnie działania Kodi wraz z kontem real-debrid. 
Dostałem też wiadomość z pewnym pomysłem i wydaje mi się on całkiem ciekawy.

Chodzi o testowy dostęp do serwisu real-debrid. Operator serwisu jest raczej niechętny do współpracy więc weźmiemy do na swoje barki aby móc pokazać wam jak łatwiej korzystać z Kodi z kontem premium w takim serwisie jak Real-Debrid. 


Cytat:Czym jest Real-Debrid?
Aby zrozumieć jak działa Real Debrid najpierw muszę wytłumaczyć jak działa streaming w Kodi.
Większość dodatków do Kodi nie przechowuje na swoich serwerach plików wideo, które można oglądać.
Dodatki takie jak Covenant, Specto, Elysium, itp. działają jak wyszukiwarki. Jeśli szukasz jakiegoś filmu lub serialu taki dodatek przeszukuje strony, na których zamieszczane są linki do pobrania plików wideo i wyświetla je na ekranie tworząc połączenie między serwerem a Kodi.

Większość tych serwerów zarabia na reklamach i płatnych subskrypcjach. Linki, w które klikacie w Kodi w większości pochodzą z darmowych hostingów. Wiele z nich ma limity prędkości jak i pobierania danych/oglądania streamów. I tu z pomocą wkracza Real Debrid.
Jeśli chcielibyście wykupić subskrypcje w każdym serwisie hostingowym – zapłacicie fortunę.
Jak działa Kodi z kontem premium Real-Debrid?
Dzięki Real-Debrid wtyczki takie jak Covenant, Specto, Elysium, itp. przeszukują strony z linkami premium.
Taki link premium jest „odblokowywany” przez Real-Debrid i możemy oglądać film bez zacięć, bez długiego czekania na załadowanie oraz często w dużo lepszej jakości.

Cennik serwisu Real - Debrid: 
[Obrazek: rd-ceny.jpg]


Serwis ten też oferuje chmurę torrentową. Co to oznacza? A no oznacza to nic innego jak możliwość pobrania "wgranego" przez siebie torrenta i możliwość jego pobrania bez udostępniania. Oznacza to, że możemy pobrany plik wideo/audio streamować do naszego Kodi np naszą wtyczką: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Pomysł jest taki:
tworzymy konto real-debrid dla społeczności kodiwpigulce.pl i udostępniamy go dla użytkowników (dostęp do konta będzie miała jedna osoba co/na 24h) w ramach testu aby mogli sprawdzić na własnej skórze czy to się opłaca czy nie. 
Stworzymy konto premium i co 24h chętna osoba dostanie dostęp do konta na czas 24h aby sprawdzić czy warto z tego korzystać "prywatnie".

Aby nie dopuścić do jakiś kombinacji możemy ustalić, że każda chętna osoba na test wpłaci na naszego paypala np 2 PLN aby pokryć koszt opłaty konta premium. Nie będziemy robić konkursu czy losowania, po prostu zrobimy kolejkę chętnych. Każdy chętny zgłosi się w stworzonym przez nas wątku na test. Test mógłby być przyznawany po kolei aby nie doszło do sytuacji, że ktoś chce w czwartek, inny w środę, czy kolejny w sobotę.

Jeśli będzie duże zaintersowanie możemy stworzyć i opłacić więcej kont niż jedno tak aby wszyscy chętni mogli z tego skorzystać.
Napiszcie czy według was ma to sens czy to olać. Bo dla nas też to będzie jakieś zadanie i poświęcenie czasu na przyznawanie dostępu i pomoc w konfiguracji u tłumaczeniu działania.
Mam nadzieję, że kumacie o co chodzi. :Smile
Jeśli chcecie to fajni by było jakbyście wzięli udział w ankiecie czy jesteście za czy przeciw. Oraz napisali czy 2 PLN to za dużo/za mało. Ogólnie podzielcie się opinią z tym pomysłem bo chciałbym abyście mieli okazję sprawdzenia jak to działa.

Kupując konto premium z naszego reflinka otrzymujemy z tego tytułu punkty, które możemy wymieniać na dni premium: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Wydrukuj tę wiadomość

  Zarządzanie programami w PVR IPTV Simple client
Napisane przez: Taxi - 30-08-2017, 02:42 PM - Forum: Kodi dla początkujących - Odpowiedzi (3)

Czy używając tej wtyczki mogę w jakiś sposób zarządzać programami udostępnionymi mi w ramach listy? Chodzi mi np o stworzenie zakładki/odnośnika/grupy do wybranych przeze mnie programów?

Wydrukuj tę wiadomość

  Wtyczka "YouMusic"
Napisane przez: ssooqq - 30-08-2017, 01:02 PM - Forum: Problemy z wtyczkami - Brak odpowiedzi

Po obejrzeniu klipu muzycznego z wtyczki "YouMusic", muszę odpalić kolejny materiał  ręcznie.
Czy jest możliwość automatycznego odtwarzania następnego teledysku?

Wydrukuj tę wiadomość

  Wtyczka "MEGA"
Napisane przez: ssooqq - 30-08-2017, 12:50 PM - Forum: Problemy z wtyczkami - Odpowiedzi (5)

Pobrałem repository.xbmchub-1.0.6 skąd zainstalowałem wtyczkę MEGA. Podczas konfiguracji wpisałem login-mail do konta oraz hasło. Kiedy chcę otworzyć wtyczkę wyskakuje mi komunikat:
[Obrazek: errorpng_qpsppws.png]
Czy ktoś się spotkał z podobnym błędem?
Dodam, że wtyczka gdrive streamuje bez problemu.

Wydrukuj tę wiadomość

  Kodi + Enigma2
Napisane przez: Adamkowski20 - 30-08-2017, 12:04 PM - Forum: Kodi dla początkujących - Odpowiedzi (15)

Witam 
Posiadam dekoder z  Enigma2 i chciał bym się dowiedziec czy można zrobić coś abym mugl połączyć się z kodi w telefonie i ogladac tv np w parku wiem że można to zrobić w domu pod te same wifi ale nie wiem czy mogę coś zrobić na odleglosc z góry dziękuję za odpowiedź

Wydrukuj tę wiadomość

  Sugestia odnośnie nazywania nazw tematów na forum
Napisane przez: levider - 29-08-2017, 08:58 PM - Forum: Sugestie, błędy, poprawki... - Odpowiedzi (5)

Moim zdaniem tematy powinny być odpowiednio nazywane na forum aby forum było przejrzyste i łatwo dostępne
Tematy powinny być krótkim streszczeniem problemu, dyskusji itp.
A nazwy typu "mam problem", "pomocy" nic nie mówią

Wydrukuj tę wiadomość

  Wolny buffer ze źródeł Real-Debrid
Napisane przez: levider - 29-08-2017, 08:55 PM - Forum: Kodi dla początkujących - Brak odpowiedzi

Witam
Mój problem polega na tym, że źródła z Real-Debrid mają problem z buforowaniem
Darmowe hosty są w porządku, ale RD potrafi się czasami przyciąć i czasem jestem zmuszony do zmiany hosta, a nie zawsze taki jest.

Co ciekawe problem nie występuje na mocniejszym sprzęcie (w moim przypadku laptop), na TV z Androidem jest nieco gorzej, a na 12-letnim PC w ogóle nie da się oglądać - oczywiście mówię tu tylko o RD

Ktoś wie może o co chodzi i jak się z tym uporać?

Wydrukuj tę wiadomość

  Acestream na OSMC
Napisane przez: aplus - 29-08-2017, 07:10 PM - Forum: Problemy z wtyczkami - Odpowiedzi (3)

Zgodnie z sugestią admina powielam post tutaj...

A ja mam pytanie odnośnie oglądania streamów ACE. RPI 3 mam od kilkunastu dni i dopiero testuję różne wtyczki i uczę się co i czym się je. Filmy z różnych serwisów sobie oglądam, z napisami również, natomiast nie mogę sobie poradzić z prawidłowym zainstalowaniem wtyczek do acestreamu. Najbardziej zależy mi na meczach, a ligi już wystartowały... [Obrazek: wink.png]

Do oglądania próbowałem używać Castaway z linkami do stron sportowych oraz Plexusa i tam wpisywałem hashe samodzielnie - (działające, bo sprawdzone w tym samym czasie na kompie). W obu przypadkach bez efektu - na ekranie informacja, że nie może załadować pliku, a w logach kodiego pojawia się jakiś błąd "handle -1" i to wszystko. 

Próbowałem ręcznie dogrywać jakieś acestream-enginy, ale wciąż bez efektu. Najbardziej w kodi denerwuje mnie ta niestabilność repozytoriów i wtyczek. Raz są dostępne, a za chwile ich nie ma. Plexusa gdzieś tam dorwałem, ale nie wiem czy to dobra wersja, podobnie zresztą z acestreamem.

Czy ktoś mógłby pomóc w rozwiązaniu problemu ze acestreamem? Co wgrać, co i gdzie skonfigurować? Zadowoli mnie dowolne, stabilne rozwiązanie. [Obrazek: wink.png] A może jakiś poradnik na kodiwpigulce.pl?

Chodzi o RPI 3 na OSMC z KODI 17.3.

Wydrukuj tę wiadomość

  IPTV
Napisane przez: Kamil00s - 29-08-2017, 05:57 PM - Forum: Kodi dla początkujących - Odpowiedzi (4)

Szanowni,
typowe dla początkujących

co polecacie do oglądania IPTV,

Mam listę w formacie m3u to wtyczki telewizyjnej MR KNOW nie udało mi się jej zaimportować ...
nie wiem dlaczego wywala mi PRV IPTV Simple Client-a (nie mogę go ogólne uruchomić)
więc potrzebuję alternatywy ...

z góry dziękuję

Wydrukuj tę wiadomość