Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
Netflix 4k na 4 osoby za ~24zł/msc - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: Luźno (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=38)
+--- Dział: Off topic (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Wątek: Netflix 4k na 4 osoby za ~24zł/msc (/showthread.php?tid=1121)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Netflix 4k na 4 osoby za ~24zł/msc - mjw - 28-09-2018

--------------------------------
| Aktualizacja 17.03.2019 |
--------------------------------


Netflix się wycwanił się i chcą teraz potwierdzenia poprzez SMS z numerem tureckim. Jest nowy sposób "argentyński"  Big Grin Cool
Procedura ta sama co z tureckim kontem z tym, że potrzebne IP argentyńskie. 
Koszt to 299 ARS czyli ~28,57 PLN. Konto 4K dzielone na 4 osoby. 
Użyłem VPN na chrome przez wtyczkę, którą polecił @zm1c4l czyli By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować..

Aktualne ceny Netflix na świecie: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

------------------------------------------------
Jak ktoś nie wie to jest opcja wykupienia Netflix 4k, które można dzielić na 4 osoby za ok 24 złotych miesięcznie. Czyli 6 złotych od osoby.
Wystarczy założyć konto By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. i zweryfikować konto. Revolut to system płatności w wielu walutach po dobrym kursie. Smile

Następnie używając VPN z IP tureckiego np poprzez dodatek Hola do Chrome: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. (trzeba włączyć IP tureckie)

[Obrazek: Screenshot_1.png]

zakładamy konto na By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. i opłacamy kartą Revolut - pierwszy miesiąc będzie za darmo. Po pierwszym darmowym miesiącu Netflix będzie pobierać 39.99 TL czyli ok 24 PLN.


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


Netflix 4k na 4 osoby za ~24zł/msc - dyzio - 28-09-2018

Czy po rejestracji w tureckiej wersji Netflixa mamy do dyspozycji to co oferuje do oglądania Netflix Polska czy też to co jest dostępne w Netflix Turcja?


RE: Netflix 4k na 4 osoby za ~24zł/msc - mjw - 28-09-2018

@dyzio Netflix wyświetla i oferuje materiały, które są dostępne z IP z którego się łączysz. Czyli kupując konto tureckie i następinie łącząc się z polskiego IP masz te same materiały wideo jakie miałbgś na koncie polskim.


Netflix 4k na 4 osoby za ~24zł/msc - dyzio - 29-09-2018

Ok, w takim razie ma sens ten szacher-macher Smile
Dzięki za info!


RE: Netflix 4k na 4 osoby za ~24zł/msc - Angua - 29-09-2018

A ja mam konto założone niemieckie, przy włączonym VPN Netflix nie odtwarza nic. Pojawia się komunikat: aby odtwarzać wyłącz narzędzie proxy. Co robię źle, bo też bym wolała oglądać materiały dostępne w Pl..
Support Netflix twierdzi, że owszem założenie dajmy na to niemieckiego konta daje możliwość odlądania treści dostępnych na terenie Pl, jeśli przebywam w Polsce(analogicznie w waszym przypadku zakładacie konto turecke,a później bez VPN oglądacie w Polsce to co jest dostępne) ale jest to ograniczone czasowo. Na jaki czas nie potrafili powiedzieć. Szkoda....


RE: Netflix 4k na 4 osoby za ~24zł/msc - mjw - 29-09-2018

Napisz do mnie prywatną wiadomość to pożyczę Ci na test z Netflixem VPN, który ja używam za granicą i Netflix na nim działa bez problemu. Z jakiego VPN korzystasz?


Netflix 4k na 4 osoby za ~24zł/msc - ddarek65 - 14-10-2018

Sam korzystam z tej sztuczki już parę miechów. Zacna rzecz.
24,xx wychodzi około miesięcznie przy pomocy Revolut
Nareszcie cała rodzina szczęśliwa

Wysłane z mojego SGP621 przy użyciu Tapatalka


RE: Netflix 4k na 4 osoby za ~24zł/msc - jon1022 - 23-02-2019

Czy ktoś może potwierdzić czy ten sposób nadal działa?
i czy wystarczy podpiąć kartę visa prepaid, czy też musi to być jakaś karta revolut ?


RE: Netflix 4k na 4 osoby za ~24zł/msc - mjw - 23-02-2019

Działa i musi być revolut. Z dzisiejszym kursem wychodzi ok 29 złotych za miesiąc - najwyższy pakiet 4k.


RE: Netflix 4k na 4 osoby za ~24zł/msc - jon1022 - 23-02-2019

Dzięki za info Smile