Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Netflix 4k na 4 osoby za ~24zł/msc
#1
--------------------------------
| Aktualizacja 17.03.2019 |
--------------------------------


Netflix się wycwanił się i chcą teraz potwierdzenia poprzez SMS z numerem tureckim. Jest nowy sposób "argentyński"  Big Grin Cool
Procedura ta sama co z tureckim kontem z tym, że potrzebne IP argentyńskie. 
Koszt to 299 ARS czyli ~28,57 PLN. Konto 4K dzielone na 4 osoby. 
Użyłem VPN na chrome przez wtyczkę, którą polecił @zm1c4l czyli By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować..

Aktualne ceny Netflix na świecie: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

------------------------------------------------
Jak ktoś nie wie to jest opcja wykupienia Netflix 4k, które można dzielić na 4 osoby za ok 24 złotych miesięcznie. Czyli 6 złotych od osoby.
Wystarczy założyć konto By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. i zweryfikować konto. Revolut to system płatności w wielu walutach po dobrym kursie. Smile

Następnie używając VPN z IP tureckiego np poprzez dodatek Hola do Chrome: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. (trzeba włączyć IP tureckie)

[Obrazek: Screenshot_1.png]

zakładamy konto na By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. i opłacamy kartą Revolut - pierwszy miesiąc będzie za darmo. Po pierwszym darmowym miesiącu Netflix będzie pobierać 39.99 TL czyli ok 24 PLN.


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Czy po rejestracji w tureckiej wersji Netflixa mamy do dyspozycji to co oferuje do oglądania Netflix Polska czy też to co jest dostępne w Netflix Turcja?
Odpowiedz
#3
@dyzio Netflix wyświetla i oferuje materiały, które są dostępne z IP z którego się łączysz. Czyli kupując konto tureckie i następinie łącząc się z polskiego IP masz te same materiały wideo jakie miałbgś na koncie polskim.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#4
Ok, w takim razie ma sens ten szacher-macher Smile
Dzięki za info!
Odpowiedz
#5
A ja mam konto założone niemieckie, przy włączonym VPN Netflix nie odtwarza nic. Pojawia się komunikat: aby odtwarzać wyłącz narzędzie proxy. Co robię źle, bo też bym wolała oglądać materiały dostępne w Pl..
Support Netflix twierdzi, że owszem założenie dajmy na to niemieckiego konta daje możliwość odlądania treści dostępnych na terenie Pl, jeśli przebywam w Polsce(analogicznie w waszym przypadku zakładacie konto turecke,a później bez VPN oglądacie w Polsce to co jest dostępne) ale jest to ograniczone czasowo. Na jaki czas nie potrafili powiedzieć. Szkoda....
Odpowiedz
#6
Napisz do mnie prywatną wiadomość to pożyczę Ci na test z Netflixem VPN, który ja używam za granicą i Netflix na nim działa bez problemu. Z jakiego VPN korzystasz?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Sam korzystam z tej sztuczki już parę miechów. Zacna rzecz.
24,xx wychodzi około miesięcznie przy pomocy Revolut
Nareszcie cała rodzina szczęśliwa

Wysłane z mojego SGP621 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#8
Czy ktoś może potwierdzić czy ten sposób nadal działa?
i czy wystarczy podpiąć kartę visa prepaid, czy też musi to być jakaś karta revolut ?
Odpowiedz
#9
Działa i musi być revolut. Z dzisiejszym kursem wychodzi ok 29 złotych za miesiąc - najwyższy pakiet 4k.

Podziękowali: jon1022
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#10
Dzięki za info Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości