Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
Mi Box S - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: TV BOXy i inne urządzenia (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=69)
+--- Dział: Dyskusja ogólna (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Wątek: Mi Box S (/showthread.php?tid=1517)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Mi Box S - cesio - 21-01-2019

Posiadam mi box s od xiaomi i są każdym razem jak kończę z niego korzystać to poprostu wyłączam go pilotem. Ale po włączeniu go spowrotem po kilku godzinach w informacji w systemie pisze ze pracuje już od kilku godzin tak jak by wyłączanie nie działało a działał w tle uśpiony i przez to po 40 godzinach pracy cały system wiesza filmy zacina na wszystkich aplikacjach. Po uruchomieniu go od nowa przez przytrzymanie przycisku wyłączaniu dłuższa chwile daje uruchom ponownie i wszytko wraca do normy ????


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Mi Box S - MarBlo - 21-01-2019

Wyłączając go przytrzymaj przycisk i potwierdź zamknięcie.
Bo, jeśli robisz tak jak opisujesz, to boks przechodzi w stan uśpienia tylko.


RE: Mi Box S - koalakm - 21-01-2019

(21-01-2019, 09:18 AM)cesio napisał(a): Posiadam mi box s od xiaomi i są każdym razem jak kończę z niego korzystać to poprostu wyłączam go pilotem. Ale po włączeniu go spowrotem po kilku godzinach w informacji w systemie pisze ze pracuje już od kilku godzin tak jak by wyłączanie nie działało a działał w tle uśpiony i przez to po 40 godzinach pracy cały system wiesza filmy zacina na wszystkich aplikacjach. Po uruchomieniu go od nowa przez przytrzymanie przycisku wyłączaniu dłuższa chwile daje uruchom ponownie i wszytko wraca do normy ????


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

hmm. Martwią te powtarzający się problemy z tym Mi BOX na Android 8.1

Tak jak napisales czesto mozna przeczytac ze pomaga "uruchom ponownie" lub wyciagniecie wtyczki Wink

Czy masz najnowsze aktualizacje wgrane?

(21-01-2019, 09:53 AM)MarBlo napisał(a): Wyłączając go przytrzymaj przycisk i potwierdź zamknięcie.
Bo, jeśli robisz tak jak opisujesz, to boks przechodzi w stan uśpienia tylko.

powinni w takim razie zmienic funkcje na odwrotna - zwykle nacisniecie powoduje calkowicie wylaczenie, a dluzsze - uspienie do wyboru.


RE: Mi Box S - rafciu27 - 09-02-2019

Nie chcę tworzyć nowego tematu więc napiszę tutaj.
Mój Mi box przy dłuższym "pobycie" w stanie uśpienia zaczyna strasznie mulić, zacinać itp. Tylko uruchomienie ponownie powoduje, że system wraca w optymalny stan. Są może jakieś aplikacje typu boostery czy cleanery które pomogą mi odmulić system bez potrzebu uruchamiania go ponownie?


RE: Mi Box S - mjw - 09-02-2019

Boostery i odmulacze nic nie dają. Tak się u niektórych mibox zachowuje po aktualizacji Android 8.


RE: Mi Box S - rafciu27 - 09-02-2019

Jeszcze jedno na szybko pytanko. Nie mam w Kodi inputstream adaptive nie wiadomo dlaczego. Wiesz może gdzie mogę pobrać pod android TV?


RE: Mi Box S - mjw - 09-02-2019

W oficjalnym repozytorium Kodi nie ma tej wtyczki?


RE: Mi Box S - rafciu27 - 09-02-2019

(09-02-2019, 06:27 PM)mjw napisał(a): W oficjalnym repozytorium Kodi nie ma tej wtyczki?

Niestety na boxie nie ma, na innych urządzeniach wszystko jest jak należy.


RE: Mi Box S - panklexxx - 11-02-2019

Inputstream.adaptive :

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


RE: Mi Box S - rafciu27 - 12-02-2019

Dzisiaj po wyszukaniu aktualizacji wtyczka się sama pojawiła. Po problemie Smile