Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mi Box S
#1
Posiadam mi box s od xiaomi i są każdym razem jak kończę z niego korzystać to poprostu wyłączam go pilotem. Ale po włączeniu go spowrotem po kilku godzinach w informacji w systemie pisze ze pracuje już od kilku godzin tak jak by wyłączanie nie działało a działał w tle uśpiony i przez to po 40 godzinach pracy cały system wiesza filmy zacina na wszystkich aplikacjach. Po uruchomieniu go od nowa przez przytrzymanie przycisku wyłączaniu dłuższa chwile daje uruchom ponownie i wszytko wraca do normy ????


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Wyłączając go przytrzymaj przycisk i potwierdź zamknięcie.
Bo, jeśli robisz tak jak opisujesz, to boks przechodzi w stan uśpienia tylko.
Odpowiedz
#3
(21-01-2019, 09:18 AM)cesio napisał(a): Posiadam mi box s od xiaomi i są każdym razem jak kończę z niego korzystać to poprostu wyłączam go pilotem. Ale po włączeniu go spowrotem po kilku godzinach w informacji w systemie pisze ze pracuje już od kilku godzin tak jak by wyłączanie nie działało a działał w tle uśpiony i przez to po 40 godzinach pracy cały system wiesza filmy zacina na wszystkich aplikacjach. Po uruchomieniu go od nowa przez przytrzymanie przycisku wyłączaniu dłuższa chwile daje uruchom ponownie i wszytko wraca do normy ????


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

hmm. Martwią te powtarzający się problemy z tym Mi BOX na Android 8.1

Tak jak napisales czesto mozna przeczytac ze pomaga "uruchom ponownie" lub wyciagniecie wtyczki Wink

Czy masz najnowsze aktualizacje wgrane?

(21-01-2019, 09:53 AM)MarBlo napisał(a): Wyłączając go przytrzymaj przycisk i potwierdź zamknięcie.
Bo, jeśli robisz tak jak opisujesz, to boks przechodzi w stan uśpienia tylko.

powinni w takim razie zmienic funkcje na odwrotna - zwykle nacisniecie powoduje calkowicie wylaczenie, a dluzsze - uspienie do wyboru.
Odpowiedz
#4
Nie chcę tworzyć nowego tematu więc napiszę tutaj.
Mój Mi box przy dłuższym "pobycie" w stanie uśpienia zaczyna strasznie mulić, zacinać itp. Tylko uruchomienie ponownie powoduje, że system wraca w optymalny stan. Są może jakieś aplikacje typu boostery czy cleanery które pomogą mi odmulić system bez potrzebu uruchamiania go ponownie?
Odpowiedz
#5
Boostery i odmulacze nic nie dają. Tak się u niektórych mibox zachowuje po aktualizacji Android 8.

Podziękowali: rafciu27
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#6
Jeszcze jedno na szybko pytanko. Nie mam w Kodi inputstream adaptive nie wiadomo dlaczego. Wiesz może gdzie mogę pobrać pod android TV?
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
W oficjalnym repozytorium Kodi nie ma tej wtyczki?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#8
(09-02-2019, 06:27 PM)mjw napisał(a): W oficjalnym repozytorium Kodi nie ma tej wtyczki?

Niestety na boxie nie ma, na innych urządzeniach wszystko jest jak należy.
Odpowiedz
#9
Inputstream.adaptive :

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#10
Dzisiaj po wyszukaniu aktualizacji wtyczka się sama pojawiła. Po problemie Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości