Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
Mecool KM9 Pro - wasze zdanie/opinia - Wersja do druku

+- Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki. (https://forum.kodiwpigulce.pl)
+-- Dział: TV BOXy i inne urządzenia (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=69)
+--- Dział: Dyskusja ogólna (https://forum.kodiwpigulce.pl/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Wątek: Mecool KM9 Pro - wasze zdanie/opinia (/showthread.php?tid=2014)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Mecool KM9 Pro - wasze zdanie/opinia - mjw - 10-07-2019

Tutaj test prędkości: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


Mecool KM9 Pro - wasze zdanie/opinia - steafnio2340 - 10-07-2019

Chyba źle spojrzałem na specyfikacje, bo wydawało mi się, że jest tu lan gigabit a teraz patrzę, że tylko 100. W takim razie wynik ok 9MB/s całkiem ok, jak na ethernet 100.
Dla mnie wada tylko i wyłącznie w kontekście używania boxa w wewnętrznej sieci z NASem na pokładzie, często używam boxa jako dysku sieciowego, gdyż 32GB nie może się marnować

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka


RE: Mecool KM9 Pro - wasze zdanie/opinia - farben - 10-07-2019




RE: Mecool KM9 Pro - wasze zdanie/opinia - kali - 10-07-2019

Czy próbował ktoś ustawić tego boxa tak aby można było używać głosowego pilota wewnątrz kodi (np do pisania/wyszukiwania filmów)?


RE: Mecool KM9 Pro - wasze zdanie/opinia - mjw - 10-07-2019

Podczas wpisywania w Kodi przytrzymaj "ok" wtedy włączy się głosowe wyszukiwanie


RE: Mecool KM9 Pro - wasze zdanie/opinia - kali - 11-07-2019

(10-07-2019, 08:50 PM)mjw napisał(a): Podczas wpisywania w Kodi przytrzymaj "ok" wtedy włączy się głosowe wyszukiwanie

Całym sercem dziękuję!
Swoją drogą instrukcja mogłaby opisywać coś więcej niż 'podłącz kabelki i uruchom urządzenie' Smile


RE: Mecool KM9 Pro - wasze zdanie/opinia - mjw - 14-07-2019

Poczyniłem ponowne test i WiFi 5Ghz osiąga u mnie na nim 237,73 Mbit/s.


RE: Mecool KM9 Pro - wasze zdanie/opinia - szymonstrum - 19-07-2019

Siemka, dostałem dzisiaj Mecoola KM9 Pro. Pierwsze wrażenie super. Pilot moim zdaniem lepszy od tego z miboxa, a sam system działa bardzo szybko. Chromecast również działa super i miałem wrażenie, że działa o wiele lepiej od tego w miboxie. Niestety, mam ten sam problem co na miboxie. IPTV lekko zacina. Nie są to lagi tylko takie szarpanie. Na kanałach typu HBO czy Canal+ jest to niewidoczne ale jak się przełączy na jakiś mecz to od razu to widać. Obraz nie jest taki płynny jaki być powinien. Lista na kompie działa idealnie, więc to nie problem z dostawcą. Testowałem różne ustawienia w kodi ale nie nie pomaga. Nie wiem dlaczego ale SPMC nie działa. Przy próbie odtworzenia jakiegoś kanału, program crashuje. Podobnie jest z kodi w wersji 16. Chyba ten box nie lubi się ze starymi wersjami kodi. 
Macie pomysł jak to naprawić? Też macie taki problem?


RE: Mecool KM9 Pro - wasze zdanie/opinia - farben - 19-07-2019

Podłącz kompa do tv i sprawdź Smile


RE: Mecool KM9 Pro - wasze zdanie/opinia - szymonstrum - 19-07-2019

Zrobiłem tak jak napisałeś. Nawet nie miałem pojęcia, że IPTV jest tak dobre Big Grin! Obraz i płynność jak na satelicie. Ale oczywiście tylko na kompie tak jest. Na mecoolu nie...